Erken Kara Cuma Apple Watch fırsatları: Seri 8, 7 ve SE

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. GÜNCELLEME: 26 Ekim 2022, 15:45 EDT Bu hikaye, Black Friday satışlarının başlamasıyla birlikte en son Apple Watch fiyatlandırmasını ve kullanılabilirliğini yansıtacak şekilde güncellendi. Bir hediye veya kendinize küçük bir ziyafet olarak Apple Watch, bir sebepten dolayı popüler bir giyilebilir cihazdır. Bu talep, indirimde bir tane bulmanın zor […]

Erken Kara Cuma Apple Watch fırsatları: Seri 8, 7 ve SE


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

GÜNCELLEME: 26 Ekim 2022, 15:45 EDT Bu hikaye, Black Friday satışlarının başlamasıyla birlikte en son Apple Watch fiyatlandırmasını ve kullanılabilirliğini yansıtacak şekilde güncellendi.


Bir hediye veya kendinize küçük bir ziyafet olarak Apple Watch, bir sebepten dolayı popüler bir giyilebilir cihazdır. Bu talep, indirimde bir tane bulmanın zor olabileceği anlamına gelse de, fiyatın önemli bir kısmının traş edildiği zamanlar vardır.

Ve Kara Cuma hızla yaklaşırken, o zamanların geri geldiğini hissediyoruz.

Apple Watch’ların bu sonbaharda alışveriş sezonunda oldukça büyük indirimler gördüğünü kabul etmemeyi ihmal etmiş oluruz. Seri 8, resmi olarak piyasaya sürülmesinden sadece bir ay sonra, Amazon ve Walmart’taki Prime Early Access Sale sırasında 50 $’a satıldı. 7 Serisi de yıl boyunca bazı derin fiyat düşüşleri yaşadı (ancak Seri 8’in yerine daha sıkı tutunması nedeniyle bulmak zorlaşabilir).

AYRICA BAKINIZ:

Kara Cuma fırsatları şimdiden başlıyor ve bunlar en iyileri

Şu an için satışlar biraz soğumuş olsa da, 25 Kasım yaklaştıkça saat fiyatlarının daha da düşeceğinden eminiz. Amazon, Best Buy, Walmart ve Target şimdiden bazı Kara Cuma tasarruflarını yayınlamaya başladı, bu yüzden bu sayfayı bilmeye değer tüm Apple Watch indirimleriyle güncel tutacağız.

Not: Yeni eklenen tüm fırsatlar bir ✨ ile işaretlenmiştir. Üstü çizili herhangi bir şey ya satıldı ya da bu yazı itibariyle satış fiyatından artık mevcut değil, ve ???? ile işaretlenen her şey tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. Sık sık kontrol ettiğinizden emin olun – bu sayfayı sürekli güncelliyoruz.

Apple Watch Series 8 fırsatları

neden beğeniyoruz

Dürüst olmak gerekirse, mümkün olan en büyük dolar miktarını kurtarmak istiyorsanız, Seri 8’in geri dönmesi için biraz daha beklemenizi veya en azından yukarıda belirtilen PEAS düşük seviyesine yakın bir yerde beklemenizi öneririz. Ancak, Apple’ın yepyeni bir sıcaklık sensörü ve çarpışma algılama özelliğine sahip en yeni akıllı saatlerinden birine (EKG sensörüne, kan oksijen monitörüne ve bildiğiniz ve sevdiğiniz her zaman açık ekrana ek olarak) bir an önce sahip olmak istiyorsanız, bu fırsat. yine de size küçük bir miktar para kazandırır.

Daha fazla Apple Watch Series 8 fırsatı

Apple Watch Series 7 fırsatları

neden beğeniyoruz

Seri 8’in çarpışma algılama veya sıcaklık sensörlerine sahip olmak için can atmıyorsanız (ikinci durumda sizi suçlamayacağız), Seri 7, aynı pil ömrüne, EKG sensörlerine ve neredeyse aynı sensörlere sahiptir. kan oksijen izleme. Renk seçeneklerinde biraz sınırlı olsanız da, bu, çok daha düşük bir fiyata daha büyük bir 45 mm ekran alabileceğiniz anlamına gelir. Bu 7 Serisi anlaşmasını Best Buy’da da yakalayabilirsiniz, ancak bu fiyata Walmart’tan daha az renk seçeneği var.

Daha fazla Apple Watch Series 7 fırsatı

Apple Watch SE fırsatları

neden beğeniyoruz

Seri 8’e benzer şekilde, ikinci nesil SE’nin fiyat düşüşü, nominal değerde o kadar da heyecan verici değil. Ancak selefinin yükseltmeleri gerçek: daha hızlı bir SiP 8 işlemciye, uyku takibine, kilitlenme algılamaya sahip ve ilk neslin MSRP’sinden 30 dolardan daha ucuza başlıyor. Fiyata ekstra 10 ABD doları ekleyin ve sonuçta güzel bir temel hissi veren bir Apple Watch’a sahip olursunuz.

Daha fazla Apple Watch SE fırsatı

İkinci nesil

Teknory