Eski Twitter Hesapları Yakında Silinebilir

Kısacası, bir sosyal medya hizmetinin asıl kullanıcısının, sayfasındaki etkinliği geçici veya kalıcı olarak duraklatabileceği, ancak hesaplarının hala değerli olabileceği birkaç durum vardır. Örnek olarak, anma sayfalarına bakın. Facebook, kullanıcılar vefat ettiğinde profil sayfalarını anıtlara dönüştürme fikrine öncülük etti. Yol boyunca birkaç darbeye rağmen, anma sayfası konseptinin popüler olduğu kanıtlandı ve hizmette hala yaygın olarak kullanılıyor. …

Eski Twitter Hesapları Yakında Silinebilir

Kısacası, bir sosyal medya hizmetinin asıl kullanıcısının, sayfasındaki etkinliği geçici veya kalıcı olarak duraklatabileceği, ancak hesaplarının hala değerli olabileceği birkaç durum vardır. Örnek olarak, anma sayfalarına bakın. Facebook, kullanıcılar vefat ettiğinde profil sayfalarını anıtlara dönüştürme fikrine öncülük etti. Yol boyunca birkaç darbeye rağmen, anma sayfası konseptinin popüler olduğu kanıtlandı ve hizmette hala yaygın olarak kullanılıyor. Tek gereken, bir profili bir anıta dönüştürmeyi başlatabilecek ve gelecekteki herhangi bir sorun üzerinde Facebook ile birlikte çalışabilecek atanmış bir mirasçıdır. Bu kişiye birkaç temel düzenleme hakkı verilir, ancak aksi takdirde sayfa büyük ölçüde statik kalır.

Elbette, etkin olmayan Twitter hesaplarının kapsamlı bir şekilde silinmesi, ölen kişilerin hesaplarını da etkileyecektir. Pek çok sosyal medya kullanıcısı, yüzeysel etkinlik eksikliğine rağmen, hatıra sayfalarını dijital deneyimlerinin değerli bir parçası olarak görerek buna itiraz eder. Twitter daha önce kendi kullanıcıları için çeşitli anma sayfaları başlatmaya işaret etmişti (aracılığıyla). Nepal Rupisi). Bununla birlikte, iki yıl geçti ve bu özellik hala eksik. Şu anda tek seçenek heyecan Ölen veya aciz bir kişinin hesabını sevdiklerine sunar onu devre dışı bırakmaktır. Etkin olmayan ancak değerli hesapların ortadan kalkabileceğinden endişe duyan kullanıcılar için, anma sayfası paradigmasındaki tartışmayı yeniden açmak, önemsedikleri hesapları korumak için bir başlangıç ​​noktası sunabilir. Diğer herkes için, kaybetmek istemiyorsanız eski Twitter hesabınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow