Evan Peters, Jeffrey Dahmer’dan sonra bir rom-com yapmak ve “normal bir insan” oynamak istiyor

28 Ekim 2022, 12:25 Evan Peters, Netflix’in Dahmer dizisinde Jeffrey Dahmer olarak rol almadan önce Ryan Murphy’den daha hafif bir şey yapmasını istedi. Ryan Murphy, Evan Peters’ın Jeffrey Dahmer olarak kadroya alınmadan önce “normal” birini oynamak istediğini söyledi. Son on yılda, Evan Peters zorlu roller üstlenmesiyle ünlendi. içinde Tate Langdon’dan Amerikan korku hikayesi: Cinayet Evi …

Evan Peters, Jeffrey Dahmer’dan sonra bir rom-com yapmak ve “normal bir insan” oynamak istiyor

28 Ekim 2022, 12:25

Evan Peters, Netflix’in Dahmer dizisinde Jeffrey Dahmer olarak rol almadan önce Ryan Murphy’den daha hafif bir şey yapmasını istedi.

Ryan Murphy, Evan Peters’ın Jeffrey Dahmer olarak kadroya alınmadan önce “normal” birini oynamak istediğini söyledi.

Son on yılda, Evan Peters zorlu roller üstlenmesiyle ünlendi. içinde Tate Langdon’dan Amerikan korku hikayesi: Cinayet Evi Jeffrey Dahmer’a Dahmer – Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi, Evan genellikle hayal edilemeyecek kadar karanlık karakterler oynar. Evan’ın oyundaki performansından “iyileşmesi iki yıl” aldı. AHS: Kült.

Şimdi, Ryan Murphy, Evan’ın aslında Netflix’in dizisi yerine bir romantik komedi yapmaya ilgi duyduğunu ağzından kaçırdı. Dahmer.

DEVAMINI OKU: Evan Peters, Jeffrey Dahmer’ın oynamak zorunda olduğu en zor rol olduğunu söyledi

Evan Peters bir rom-com yapmak ve oynamak istiyor.

Evan Peters, Jeffrey Dahmer’dan sonra bir rom-com yapmak ve “normal bir insan” oynamak istiyor.

Resim: Frazer Harrison/Getty Images, Netflix


ile yeni bir röportajda Hollywood MuhabiriRyan, Evan’dan Jeffrey Dahmer rolünü üstlenmesini istemeden önce Evan’ın “normal birini oynamak ve belki de bir rom-com yapmak istediğini” doğruladı. Dahmer. Ryan, Evan’a olan saygısından dolayı, rol için 100 kişiyi seçtiğini, ancak daha sonra Evan’ın rol için en iyisi olduğuna karar verdiğini ve senaryoyu ona gönderdiğini belirtti.

Evan’ın yanıtını tartışan Ryan, “Ertesi gün beni aradı ve ‘Bu çok zor. O kadar zor ki, korksam da buna evet demek zorundayım’ dedi. Aynı röportajda Evan, Dahmer hakkındaki her şeyi “neden yaptığını ve onunla yaşadığı mücadeleyi anlamaya çalışmak için” okuduğunu söyledi.

Bu, Evan’ın daha hafif yürekli bir şey yapmaya ilgi duyduğunu ilk kez ifade etmiyor. ile konuşmak W 2018’de Evan bir komedi yapmak için “öldüğünü” söyledi: “Kalbimin gerçekten burada yattığını düşünüyorum. Fiziksel komediyi seviyorum”.

Evan Peters, American Horror Story: Murder House'da seri katil Tate Langdon'ı oynuyor.

Evan Peters, American Horror Story: Murder House’da seri katil Tate Langdon’ı oynuyor.

Resim: Netflix


Evan daha önce söyledi GQ ara vermek zorunda kaldığını AHS onun ruh sağlığı için. Takip etmek kıyametdedi ki: “Bir ara vereceğim, toparlanacağım, stresten kurtulacağım, yapmak istediğimi hissettiğim şeyle tekrar temasa geçeceğim. Bu rollerin hiçbirini yapmak istemediğimden değil – bunlar tam olarak ne yapmak istedim. Anında sadece sıfırdan 100’e çıktı.”

Evan açıklamaya devam etti: “Ben aptalım, aptalım, eğlenmeyi seviyorum. Bağırmayı ve çığlık atmayı sevmiyorum. Aslında bundan nefret ediyorum. Bence bu iğrenç ve gerçekten korkunç ve benim için meydan okuma. Korku hikayesi bir nevi benden bunu istedi. Hepsi benim için büyük bir esneme oldu ve yapması gerçekten zor. Ruhumu ve Evan’ı bir insan olarak incitiyor.”

Evan ara verdiğinde AHS sonrasında kıyametRyan söyledi Haftalık eğlence: “O ve ben ondan sonra konuştuk ve belki de biraz komedi yapma zamanının geldiğine karar verdik.” Ancak, Ryan henüz bunu gerçekleştiremedi.

Biri Evan Peters’a romantik komedi yarışması yazsın!

Daha fazla Evan Peters haberini buradan okuyun:

Teknory