F1 Meksika Grand Prix Canlı Yayını: Formula 1’i Ücretsiz İzleyin

Bir saatten kısa bir süre içinde Red Bull’dan Max Verstappen ve Mercedes AMG Petronas’tan George Russel ve Lewis Hamilton, Mexico City’deki Autódromo Hermanos Rodríguez’de, Meksika Grand Prix’sinin başlama saatinde gridin önünde yerlerini alacaklar. 13:00 PT. Yarış ESPN üzerinden yayınlanıyor. Ücretsiz bir Birleşik Devletler GP canlı akışı da dahil olmak üzere, yurt dışına seyahat eden ve …

F1 Meksika Grand Prix Canlı Yayını: Formula 1’i Ücretsiz İzleyin

Bir saatten kısa bir süre içinde Red Bull’dan Max Verstappen ve Mercedes AMG Petronas’tan George Russel ve Lewis Hamilton, Mexico City’deki Autódromo Hermanos Rodríguez’de, Meksika Grand Prix’sinin başlama saatinde gridin önünde yerlerini alacaklar. 13:00 PT. Yarış ESPN üzerinden yayınlanıyor. Ücretsiz bir Birleşik Devletler GP canlı akışı da dahil olmak üzere, yurt dışına seyahat eden ve diğer ülkelerden gelen insanlar için başka seçenekler de mevcuttur. Bugünün F1 canlı yayınını izlemekle ilgili bilmeniz gereken her şey burada.

Meksika GP canlı yayınını şimdi izleyin

F1 pilotları Türkiye Grand Prix'sinde yarışıyor.
Getty Resimleri

Meksika Grand Prix’si Avusturya ve Lüksemburg’da ücretsiz olarak yayınlanıyor. Bu, ülkelerdekiler için harika bir haber, ancak yurt dışında seyahat eden ve aksiyonu yerel dillerinde canlı olarak izlemek isteyen sakinler için yıkıcı bir haber – özellikle de evde izlemesi ücretsiz olduğunda. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir Avusturyalının yarışı İngilizce değil de Avusturya dilinde izlemek istemesi çok uygun, değil mi? Bunu yapmak tamamen güvenli ve yasaldır ExpressVPN gibi bir VPN ile. Sadece kurun, bağlanmak istediğiniz yeri seçin ve ardından yayını başlatın. Ücretsiz akışlar 10Avustralya’da oynayın, Avusturya’da ORF veya Lüksemburg’da RTL Zwee.

Ne yazık ki, diğer ülkelerin sakinleri için ücretsiz bir Meksika GP canlı akışı yok. Başka yerlerde, insanların yerel bir yayın ortağı aracılığıyla ayarlama yapması gerekecek. Yarış, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ESPN’de mevcuttur ve ayarlamanın en iyi yolu, ESPN’de Canlı TV ile Hulu. Birleşik Krallık’ta Sky Sports F1’de mevcuttur ve Kanada’da TNS aracılığıyla İngilizce ve RDS aracılığıyla Fransızca olarak yayınlanmaktadır. Kullanılabilecek başka seçenekler de var – aşağıda, Hulu üyeliğinden nasıl tasarruf edileceği de dahil olmak üzere, Meksika’da yerel olarak ayarlayabileceğiniz farklı yollar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşacağız.

Meksika GP’sini Canlı TV ile Hulu’da izleyin

Roku akıllı TV'deki Hulu uygulaması.

Canlı TV’li Hulu en sevdiğimiz akış paketidir, bu yüzden daha yakından bakmaya değer. Özünde, kablo veya uydu televizyon hizmetlerini çevrimiçi akış uygulamaları lehine tamamen değiştirmeyi tercih edenler – kablo kesiciler için özel olarak tasarlanmış bir kablo TV yedeğidir. Bununla birlikte, Live TV’li Hulu artık Disney Bundle’ı içeriyor (önceden bu, Hulu with Live TV planına isteğe bağlı bir premium eklentiydi), bunu belki de oradaki en kapsamlı akış paketi ve aynı zamanda sizin için en iyi patlama haline getiriyor. dolar.

Canlı TV planına sahip çekirdek Hulu, ESPN de dahil olmak üzere 75’ten fazla televizyon kanalını (belirli sayı yerel pazarınıza göre değişir) içerir, bu nedenle bugün Meksika GP’sini izlemek istiyorsanız gitmek iyi olur. NBC, Fox, CBS ve daha fazlası gibi kanalları da içerdiğinden diğer sporlar için de harika – NBA, NFL, PGA, NCAA, NHL, hepsi orada. ESPN+ ile şunları da yapabilirsiniz: ESPN+’ın sunduğu diğer tüm spor içeriğiyle birlikte UFC dövüşlerini ve izleme başına ödemeli maçları yayınlayın.

Adından da anlaşılacağı gibi, Canlı TV’li Hulu, reklam destekli Hulu içerir, böylece binlerce şovun, filmin ve Hulu orijinalinin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik Disney+, Disney, Marvel ve Star Wars hayranlarının isteyebileceği her şeye sahiptir. Ayda 70 ABD Doları (veya reklamsız Hulu’ya yükseltmek istiyorsanız ayda 76 ABD Doları), Canlı TV’li Hulu, canlı ve isteğe bağlı eğlence dağını parmaklarınızın ucuna getirir ve F1 canlı akışlarını çevrimiçi izlemenin en iyi yoludur eğer peşinde olduğun buysa.

Meksika GP’sini Sling TV’de izleyin

Apple TV'de Sling TV logosu.
Phil Nickinson/Dijital Trendler

Hulu with Live TV, listemizdeki en büyük akış paketi olabilir, ancak bunu istemiyorsanız ve daha fazla değer bilincine sahip bir akış paketiyle (ve Meksika GP canlı akışını çevrimiçi izlemenize izin verecek bir paketle) daha fazla ilgileniyorsanız, Sling TV başka bir en iyi seçimdir. Sling iki plan sunar: Sling Orange, 32 TV kanalı arasında üç ESPN kanalı içerirken, Sling Blue diğer spor kanallarını içerir, ancak 42 kanallı dizisi arasında ESPN’yi içermez. Her planın aylık maliyeti 35 ABD dolarıdır.

Planların birçok kanalı paylaştığını, dolayısıyla bazı çakışmaların olduğunu, ancak yalnızca Orange’ın ESPN sunduğunu unutmayın. F1 yarışlarını çevrimiçi olarak izlemek isteyenler, Blue’da herhangi bir ESPN kanalı bulunmadığından, en azından Sling Orange planına uymalıdır. Bununla birlikte, ikisini en iyi değer seçeneği olan 50 $ karşılığında Sling Orange & Blue’da birleştirebilirsiniz. Bu size hem Turuncu hem de Mavi kanalların tüm kanallarını (toplamda 50 kanal) verir ve spor severler için harika bir seçenektir.

Orange planının üç ESPN kanalı, F1 canlı yayınlarını istediğiniz kadar izlemenizi sağlarken, Blue planın spor kanalları arasında daha fazla canlı aksiyon için Fox Sports, NBC ve NFL Network bulunur. Daha fazlası için mi açsın? Spor yayını yüklemenizi tamamlamak için her zaman ESPN+’ya ayrı olarak (ayda 7 ABD Doları veya yılda 70 ABD Doları) kaydolabilirsiniz ve yine de listemizdeki diğer yayın paketleri için ödediğinizden daha az ödeme yapacaksınız.

YouTube TV’de Meksika GP’sini izleyin

Apple TV'de YouTube TV uygulaması simgesi.
Phil Nickinson/Dijital Trendler

Hem Canlı TV’li Hulu hem de Sling TV, üç adede kadar eşzamanlı akış ve 50 saat bulut DVR kaydı sunar, ancak birkaç kişinin aynı anda düzenli olarak yayın yaptığı bir ortama daha uygun bir şey istiyorsanız, YouTube TV bire birdir. düşünmek. 85’den fazla kanal arasından seçim yapabileceğiniz, YouTube TV, aşağıdakiler dahil olmak üzere bu üç akış paketinin en geniş TV seçimini sunar: dört ESPN kanalları, böylece Meksika Grand Prix canlı yayınını ve diğer F1 yarışlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. YouTube TV dizisindeki diğer spor kanalları NBC Sports Network, CBS Sports, Fox Sports, Golf Channel, NFL Network ve Motortrend’dir. Bu, spor severlere çiğnemek için bol miktarda vermelidir.

Elbette YouTube TV ile Hulu, Disney+ ve ESPN+ alamazsınız, ancak isterseniz bunlara (veya tam Disney Bundle’a) her zaman ayrı ayrı kaydolabilirsiniz. Takas, Live TV ile Hulu’ya göre birkaç başka avantaj elde etmenizdir. Yeni başlayanlar için, aynı anda 10 cihaza kadar izleyebilirsiniz, bu da onu çok sayıda yayıncının olduğu haneler için mükemmel bir seçim haline getirir. Ayrıca sınırsız bulut DVR kaydına sahip olursunuz, böylece en sevdiğiniz içeriği indirebilir ve istediğiniz zaman çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

YouTube TV aylık 65 ABD dolarına mal oluyor, bu nedenle fiyat yelpazesinde Canlı TV ve Sling TV ile Hulu arasında kalıyor. Hemen hemen tüm spor kanallarını içeren çok sayıda kanal arasından, Disney Bundle’ı umursamıyorsanız ve Sling TV’nin size sunduğundan fazlasını istiyorsanız YouTube TV büyük bir değerdir. Ve karışımdaki dört ESPN kanalıyla, 73. Formula 1 Dünya Şampiyonası başlarken Meksika GP canlı yayınını izlemenin harika bir yolu.

Editörün Önerileri


Teknory