Facebook, Profillerde Görünen Kişisel Ayrıntıları Değiştirmek Üzere

Değişiklikle ilgili haberler ilk olarak, Facebook’ta kullanıcıya profillerindeki bazı bilgilerin 1 Aralık’ta kaybolacağını tavsiye eden bir bilgi tanıtım yazısı gibi görünen şeyi paylaşan Matt Navarra’nın bir tweet’inde ortaya çıktı. kaldırıldı, TechCrunch genel olarak toplam dört kişinin kaldırılacağını bildiriyor. Facebook, bu dört alanın kişinin cinsel yönelimini, siyasi görüşlerini, dinini ve adreslerini listelemekle ilgili olacağını doğruladı. Facebook,… Okumaya devam et Facebook, Profillerde Görünen Kişisel Ayrıntıları Değiştirmek Üzere

Facebook, Profillerde Görünen Kişisel Ayrıntıları Değiştirmek Üzere

Değişiklikle ilgili haberler ilk olarak, Facebook’ta kullanıcıya profillerindeki bazı bilgilerin 1 Aralık’ta kaybolacağını tavsiye eden bir bilgi tanıtım yazısı gibi görünen şeyi paylaşan Matt Navarra’nın bir tweet’inde ortaya çıktı. kaldırıldı, TechCrunch genel olarak toplam dört kişinin kaldırılacağını bildiriyor. Facebook, bu dört alanın kişinin cinsel yönelimini, siyasi görüşlerini, dinini ve adreslerini listelemekle ilgili olacağını doğruladı.

Sözcü TechCrunch’a verdiği demeçte, değişikliğin “Facebook’ta gezinmeyi ve kullanmayı daha kolay hale getirme” konusundaki mevcut çabadan kaynaklandığını söyledi. Bunun, Facebook profil sayfalarının yakında yeni bir tasarıma mı kavuşacağı yoksa şirketin, birçok kullanıcının umursamadığı ve bu nedenle boş bıraktığı bilgi alanlarını kaldırıp kaldırmadığı anlamına mı geldiği açık değil. Yalnızca bu bilgi alanlarından bir veya daha fazlasını dolduran kullanıcılar, 1 Aralık’tan önce bilgileri kaydetmeleri konusunda onları uyaran bir uyarı alır.

Teknory