Fitbit Sense 2 sadece 80 $’a (220 $ indirim) düştü

Fitbit Sense 2, Google’ın sahibi olduğu şirketin Ağustos ayında piyasaya sürdüğü yeni bir akıllı saattir. Fitbit’in akıllı saat olarak satmasına rağmen, 300 dolarlık fiyat etiketiyle pahalı bir fitness takipçisi olduğunu düşündük. Şimdi, Fitbit Sense 2, kesinlikle bir hata olması gereken Amazon’da büyük bir fiyat indirimi aldı (h/t: TelefonArena). Yeni saat şu anda satışta sadece 79,95 …

Fitbit Sense 2 sadece 80 $’a (220 $ indirim) düştü

Fitbit Sense 2 amazon anlaşması

Fitbit Sense 2, Google’ın sahibi olduğu şirketin Ağustos ayında piyasaya sürdüğü yeni bir akıllı saattir. Fitbit’in akıllı saat olarak satmasına rağmen, 300 dolarlık fiyat etiketiyle pahalı bir fitness takipçisi olduğunu düşündük.

Şimdi, Fitbit Sense 2, kesinlikle bir hata olması gereken Amazon’da büyük bir fiyat indirimi aldı (h/t: TelefonArena). Yeni saat şu anda satışta sadece 79,95 dolarlansman fiyatından çılgın bir 220 $.

Bu indirimli fiyat etiketi, saati korkunç derecede pahalı olmaktan mutlak bir çalmaya götürüyor. İnce ve hafif bir tasarım, sağlam OLED ekran, uzun pil ömrü, mükemmel performans ve doğru uyku/stres takibi bekleyin.

Bununla birlikte, Asistan desteği eksikliği, üçüncü taraf uygulamaların eksikliği, yeni Fitbit OS ve yarım yamalak GPS takibi ile ilgili sorunları ele aldık. Ancak bu sorunları 100 doların altında gözden kaçırmak daha kolaydır. Her iki durumda da, bu fırsata göz atmak için aşağıdaki düğmeye dokunabilirsiniz.

Teknory