Fiyatın bir kısmı için bir iPad Pro’nun tüm avantajlarından yararlanın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 26 Ekim’den itibaren Yenilenmiş 9.7 inç Apple iPad Pro’ya sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 321$ yerine sadece 264,99$’a — bu %17’lik bir indirim. 2022’de çoklu görev gerekli bir beceridir. İster yoğun bir öğrenci olun, ister evden çalışın veya sadece yoğun ailenizin programını takip etmeye çalışın, […]

Fiyatın bir kısmı için bir iPad Pro’nun tüm avantajlarından yararlanın


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 26 Ekim’den itibaren Yenilenmiş 9.7 inç Apple iPad Pro’ya sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 321$ yerine sadece 264,99$’a — bu %17’lik bir indirim.


2022’de çoklu görev gerekli bir beceridir. İster yoğun bir öğrenci olun, ister evden çalışın veya sadece yoğun ailenizin programını takip etmeye çalışın, teknoloji sayısız sorumlulukla başa çıkmayı çok daha kolay hale getirdi. İnsanların bir yapılacaklar listesiyle uğraşırken veya hatta sadece çok ihtiyaç duyulan bir zihinsel sağlık molası verirken yemin ettiği bir alet de iPad’dir.

Engelleyici fiyat etiketi nedeniyle henüz iPad severlerin lejyonuna katılmadıysanız, yenilenmiş modeller, tüm yaygara hakkında ne olduğunu görmenin harika bir yoludur. Örneğin, bu yenilenmiş 9.7 inç iPad Pro’yu alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için yalnızca 264,99 ABD doları, genellikle 321 ABD Doları’na satılır.

Apple iPad Pro, esneklik sağlar ve kullanışlı, şık bir çerçevede bol güçle taşınabilirlik sunar. Bu özel model, çoklu multimedya kullanımları için harika olan 2048 x 1536 ekran çözünürlüğü ile kolay gezinme için 9,7 inç dokunmatik ekran sunar. Bu hafif tabletle en sevdiğiniz programları izleyin, çevrimiçi alışveriş yapın, iş e-postalarını yanıtlayın veya bazı oyunlarda gevşeyin.(yeni bir sekmede açılır) bir çantaya kolayca sığmalıdır.

Bazı dosyaları saklamanız mı gerekiyor? 128 GB’lık depolama alanı, binlerce görüntüyü veya önemli belgeyi doğrudan iPad’inizde güvende tutmanıza ve aynı zamanda istediğiniz uygulamaları indirmenize ve bol miktarda alanın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyacak şekilde işini yapmalıdır. Keskin HD kameralar sayesinde doğrudan iPad’den fotoğraf çekin veya FaceTime aramalarını yanıtlayın ve yoğun hayatınızın üstesinden gelmenize yardımcı olan kişisel dijital yardımcınız Siri gibi avantajların keyfini çıkarın.

Bu sadece uzay grisi WiFi modeli, yenilenmiş bir “A” sınıfı derecesine sahiptir; bu, neredeyse sıfıra yakın bir durumda geldiği ve kasada minimum ila sıfır çizik anlamına geldiği anlamına gelir. Bu yenilenmiş 9.7 inç Apple iPad Pro’nun keyfini çıkarın(yeni bir sekmede açılır) sadece 264,99 $ için.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory