Full Glass Onion oyuncu listesi: Tüm aktörler ve karakterler

İşte Rian Johnson’ın Netflix’te merakla beklenen devam filmi olan Glass Onion’ın oyuncu kadrosundaki tüm aktörler ve karakterler için eksiksiz rehberiniz. Johnson’ın 2017 hiti Knives Out, on yılın en güçlü oyuncu kadrosundan birine sahipti: Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Don Johnson, Michael Shannon, Christopher Plummer ve Toni Collette ve hepsi bu bile değil. […]

Full Glass Onion oyuncu listesi: Tüm aktörler ve karakterler

İşte Rian Johnson’ın Netflix’te merakla beklenen devam filmi olan Glass Onion’ın oyuncu kadrosundaki tüm aktörler ve karakterler için eksiksiz rehberiniz.

Johnson’ın 2017 hiti Knives Out, on yılın en güçlü oyuncu kadrosundan birine sahipti: Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Don Johnson, Michael Shannon, Christopher Plummer ve Toni Collette ve hepsi bu bile değil.

Yakında Daniel Craig, Netflix’te yepyeni bir gizem için Benoit Blanc olarak geri dönecek. Glass Onion, arkadan bıçaklamanın normal olduğu avangart bir Yunan adasında bir araya gelen karakterlerle başka bir yıldızlı topluluğa sahiptir. İncelememize buradan göz atabilirsiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Öyleyse, merak etmek adil: Cam Soğan kadrosunda kim var ve herhangi bir kamera hücresi var mı? Hadi dalalım.

İçindekiler

  • Cam Soğan tam oyuncu kadrosu: Her oyuncu ve karakter

Cam Soğan tam oyuncu kadrosu: Her oyuncu ve karakter

Glass Onion, Benoit Blanc’ın (Daniel Craig), ev sahiplerinin ortaya koyduğu bir gizemi çözmeye davet edilmiş bir grup “bozucu” ile birlikte muhteşem bir Yunan adasına seyahat ettiğini görür.

Resmi özet şöyle: “Benoit Blanc, yeni bir Rian Johnson polisiye filminde katmanları soymak için geri dönüyor. Bu yeni macera, cesur dedektifi bir Yunan adasındaki lüks bir özel mülkte bulur, ancak oraya nasıl ve neden geldiği pek çok bilmecenin yalnızca ilkidir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Blanc kısa süre sonra, milyarder Miles Bron’un yıllık buluşmaları için daveti üzerine toplanan tamamen farklı bir arkadaş grubuyla tanışır.”

Benoit Blanc: Daniel Craig

Cam Soğan filminde Daniel CraigNetflix

Daniel Craig, ilk olarak Knives Out’ta tanıtılan dünyanın en büyük dedektifi Benoit Blanc’ı canlandırıyor. Bilinmesi gereken bazı şeyler: hiçbir şey onu geçemez, olağanüstü bir stili vardır ve o bir eşcinseldir… ama ortağının kim olduğunu söylemiyoruz.

Craig en çok Casino Royale ve No Time To Die arasında James Bond oynamasıyla tanınırken, aynı zamanda Layer Cake, Logan Lucky ve Enduring Love’da unutulmaz rollere sahiptir.

Miles Bron: Edward Norton

Cam Soğan dökümüCam Soğan dökümüNetflix

Edward Norton, lüks ve eğlence dolu bir hafta sonu için arkadaşlarını bir Yunan adasına davet eden iğrenç bir teknoloji milyarderi olan Miles Bron rolünde. O, zenginlerin en kötüsü: sadece gücü ve para harcamayı sevdikleri halde ilerici kılığına giren biri.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Norton’un uzun ekran kariyeri, American History X, Primal Fear, Birdman, Fight Club’daki rolleri ve MCU’daki The Incredible Hulk rolündeki kısa görevi de dahil olmak üzere birçok beğenilen performansa sahiptir.

Andi Markası: Janelle Monáe

Cam Soğanda Janelle MonaeCam Soğanda Janelle MonaeNetflix

Janelle Monáe, Miles’ın şirket dışında “Sosyal Ağ” olan ve arkadaşları tarafından ihanete uğrayan eski iş ortağı Andi Brand’i canlandırıyor. O önemli bir karakter ve nedenini açıklamamızda bulabilirsiniz.

Monáe, Moonlight ve Hidden Figures gibi filmlerde rol alan ve üç albümün yapımcılığını üstlenen ödüllü bir aktris ve şarkıcıdır: The ArchAndroid, The Electric Lady ve Dirty Computer.

Claire Debella: Kathryn Hahn

Cam Soğan filminde Kathryn HahnCam Soğan filminde Kathryn HahnNetflix

Kathryn Hahn, senatoya aday olmayı uman ve aynı zamanda Miles’ın da arkadaşı olan Connecticut valisi Claire Debella’yı canlandırıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Step Brothers, Private Life, We’re the Millers ve Bad Moms’ta oynadığı Hahn, WandaVision’da Agatha olarak MCU’daki ilk çıkışından bahsetmeye bile gerek yok.

Lionel Toussaint: Leslie Odom Jr.

Cam Soğan filminde Leslie Odom Jr.Cam Soğan filminde Leslie Odom Jr.Netflix

Leslie Odom Jr., yeni bir enerji kaynağının hızlı takibi konusundaki anlaşmazlıklarına rağmen Miles için çalışmaya devam eden en iyi bilim adamlarından biri olan Lionel Toussaint’i canlandırıyor.

Oyuncu, Hamilton’daki Aaron Burr ve Miami’de Bir Gece, Central Park ve The Many Saints of Newark’taki performansıyla ödüller ve beğeni toplayan bir EGOT’un yarısında.

Birdie Jay: Kate Hudson

Cam Soğan filminde Kate HudsonCam Soğan filminde Kate HudsonNetflix

Kate Hudson, Neredeyse Ünlü’deki karakterinin esasen karanlık zaman çizelgesi versiyonu olan Birdie Jay’i canlandırıyor. Bir zamanlar sevilen bir pop yıldızı, farkında olmadan ter dükkanlarını destekledikten ve ırkçı hakaretler tweet attıktan sonra şimdi tartışmalı bir figür. “Filtre yok” diyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hudson, 2000’lerde How to Lose a Guy in 10 Days ve Bride Wars dahil olmak üzere bir dizi rom-com’da ve Glee’de tekrar eden bir rolde rol aldı.

Peg: Jessica Henwick

Cam Soğan'da Jessica HenwickCam Soğan'da Jessica HenwickNetflix

Jessica Henwick, Birdie’nin daha fazla skandal çıkmasını ve bunun sonucunda işini kaybetmesini önlemek için sürekli olarak telefonunu koruyan asistanı Peg’i canlandırıyor.

Henwick, Game of Thrones, Star Wars: The Force Awakens, The Matrix Resurrections ve The Grey Man’de rol aldı.

Dük Cody: Dave Bautista

Knives Out devam filminde Dave BautistaKnives Out devam filminde Dave BautistaNetflix

Dave Bautista, Apexosity adlı oldukça başarılı bir Twitch kanalını yöneten silahlı bir meninist olan Duke Cody’yi canlandırıyor ve bir milyon aboneye ulaşan ilk etkileyici olduğu söyleniyor.

İlk başta bir güreşçi olarak bilinmesine rağmen, Bautista Blade Runner 2049, Galaksinin Koruyucuları’nda oynayarak WWE’den çıkan en yetenekli aktör olduğunu kanıtladı ve yakında M. Night Shyamalan’ın Knock at the Cabin filminde rol alacak. .

Viski: Madelyn Cline

Madelyn Cline, bıçaklar dışarı devam filmindeMadelyn Cline, bıçaklar dışarı devam filmindeNetflix

Madelyn Cline, Duke’un kendi markasını oluşturmakla ilgilenen kız arkadaşı Whiskey’i canlandırıyor ve Miles’ın adasına yaptıkları gizemli yolculukta gruba katılıyor.

Cline şu anda Outer Banks’de oynuyor ve daha önce Stranger Things ve Boy Erased’da rol almıştı.

Miles’ın asistanı: Ethan Hawke

Ethan Hawke, grubun Yunanistan gezisi öncesinde Miles’ın isimsiz asistanı olarak kısa bir süre görünür.

Hawke, Before üçlemesi, The Black Phone, Sinister, First Reformed, Predestination ve Moon Knight’daki MCU’da rol alan günümüzün en yetenekli aktörlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Ayrıca şu yıldızların da filmde olduğunu doğrulayabiliriz ancak rollerini detaylandırmayacağız: Hugh Grant, Noah Segan, Natasha Lyonne, Joseph Gordon-Levitt, Angela Lansbury ve Stephen Sondheim.

Glass Onion: A Knives Out Mystery, 23 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmadan önce 23-29 Kasım tarihleri ​​arasında sinemalarda gösterilecek.

Orijinal Knives Out, isteğe bağlı olarak akış için kullanılabilir Amazon Prime.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow