Galaxy Z Fold 4 rakibi mi?

TL; DR Honor, 23 Kasım’da Çin’de Honor Magic Vs katlanabilir telefonunu piyasaya sürüyor. Cihaz, Galaxy Z Flip 4 ile rekabet edebilecek kitap tarzı bir katlanabilir olacak. 23 Kasım’da amiral gemisi alanına yeni bir katlanır telefon giriyor. Muhtemelen bu yıl göreceğimiz son katlanabilir telefon ve Honor’dan geliyor. Telefon, adını MWC 2022’de gördüğümüz Honor Magic V katlanabilir […]

Galaxy Z Fold 4 rakibi mi?

TL; DR

  • Honor, 23 Kasım’da Çin’de Honor Magic Vs katlanabilir telefonunu piyasaya sürüyor.
  • Cihaz, Galaxy Z Flip 4 ile rekabet edebilecek kitap tarzı bir katlanabilir olacak.

23 Kasım’da amiral gemisi alanına yeni bir katlanır telefon giriyor. Muhtemelen bu yıl göreceğimiz son katlanabilir telefon ve Honor’dan geliyor.

Telefon, adını MWC 2022’de gördüğümüz Honor Magic V katlanabilir modelinden alan Honor Magic Vs olarak adlandırılıyor. Yeni telefon ayrıca Galaxy Z Fold 4’ün beğenisini alacak kitap tarzı bir tasarıma sahip.

Honor herhangi bir özellik açıklamadı, ancak katlanabilir telefonun yakında duyurulacak Snapdragon 8 Gen 2 yongasını barındıracağını tahmin ediyoruz.

Magic V’ye kıyasla Honor’un Magic Vs’de çok fazla değişeceğini düşünmüyoruz. Bu, telefonun kapalıyken tipik bir akıllı telefon şekline sahip olmasını bekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Honor V, önde 6.45 inç OLED ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip 7.9 inç iç ekrana sahipti. Bu boyutların yeni telefonda bozulmadan kalabileceğini düşünüyoruz.

Honor’un Magic Vs’de daha yüksek çözünürlüklü kamera sensörleri içermesi ihtimali var. Bu, çoğu şirketin amiral gemilerinin daha yeni modellerini piyasaya sürdüklerinde yükseltme yaptığı bir alandır. Bununla birlikte, önceki katlanabilir telefonunun şu anda bir yaşında bile olmadığı göz önüne alındığında, Honor aynı 50MP atıcı üçlüsüne sadık kalırsa şaşırmayacağız.

Diğer Honor Magic Vs özellikleri, 66W şarjlı 4.750mAh pil de dahil olmak üzere selefinin özelliklerini taklit edebilir.

Şirket tarafından herhangi bir sızıntı veya resmi açıklama için gözlerimizi açık tutacağız. Honor Magic V, Çin’in dışına hiç çıkmadı, ancak Magic Vs’in daha geniş bir lansman göreceğini düşünüyoruz. Şirket daha önce duyurulmuş küresel pazarlar için katlanabilir bir telefon piyasaya sürmeyi planladığını söyledi. Yeni cihaz sadece o telefon olabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow