Garmin Instinct Crossover, sağlam görünümü ve mükemmel pil ömrü ile resmiyet kazandı

Instinct Crossover Tactical Edition, Sosyal Yaşam Tarzı Fotoğrafçılığı TL; DR Garmin, Instinct Crossover akıllı saat serisini piyasaya sürdü. Açık hava maceracıları için uzun ömürlü piller ve sağlam bir dış yüzey ile birlikte gelirler. Akıllı saatler, temel model için 499 dolardan başlıyor. Garmin, sağlam bir saatin sağlamlığını da vaat eden üç yeni hibrit akıllı saati piyasaya […]

Garmin Instinct Crossover, sağlam görünümü ve mükemmel pil ömrü ile resmiyet kazandı

Garmin Instinct Crossover Taktik Sürümü

Instinct Crossover Tactical Edition, Sosyal Yaşam Tarzı Fotoğrafçılığı

TL; DR

  • Garmin, Instinct Crossover akıllı saat serisini piyasaya sürdü.
  • Açık hava maceracıları için uzun ömürlü piller ve sağlam bir dış yüzey ile birlikte gelirler.
  • Akıllı saatler, temel model için 499 dolardan başlıyor.

Garmin, sağlam bir saatin sağlamlığını da vaat eden üç yeni hibrit akıllı saati piyasaya sürdü. Yeni Garmin Instinct Crossover serisi, analog-dijital saat serisini uygun bir şekilde tanımlamak için adını otomobil dünyasından alıyor.

Sağlamlık, Garmin’in Instinct cihaz ailesinde çalışır ve yeni akıllı saatler bu köklere sadık kalır. Darbeye dayanıklıdırlar, zorlu ortamlarda çalışmak için askeri standart sertifikasına (MIL-STD-810) sahiptirler ve 10ATM’ye kadar su sınıfına sahiptirler. Açık hava maceralarınız için bolca zırh var.

Ayrıca Instinct Crossover, Garmin’in RevoDrive Teknolojisi dediği bir şeyle birlikte gelir. Bir macera sırasında önemli bir etki olması durumunda kesin zamanı göstermek için akıllı saatleri esasen otomatik olarak kalibre eder.

Hibrit giyilebilir olduklarından, Instinct Crossover modelleri dijital ekranlarında analog eller yer alır. Ayrıntılı akıllı saat verilerini görüntülemek istediğinizde eller hızla uzaklaşır.

Güneş enerjisiyle çalışan model, Instinct Crossover Solar Edition olarak adlandırılıyor. Garmin, bu sürümü almanın avantajının pil tasarrufu modunda “sonsuz pil ömrü” olduğunu söylüyor. Esasen, saat, tarih ve kronometre gibi standart analog özellikler için saatin gücü asla bitmez.

Akıllı saatin özel taktiksel özelliklere sahip bir versiyonu da var.

Instinct Crossover Solar Edition, gelişmiş bağlantılı özellikleri kullanırken bile akıllı saat modunda 70 güne kadar pil ömrü vaat ediyor. Bu arada, solar şarjsız Instinct Crossover temel modeli, akıllı saat modunda yaklaşık bir ay ve GPS modunda 110 saatten fazla pil ömrü vaat ediyor.

Seride ayrıca gece görüşü uyumluluğu, gizli mod, çift formatlı GPS, bir öldürme anahtarı ve daha fazlası gibi taktik odaklı özel özelliklere sahip bir Taktik Sürümü vardır.

Etkileyici pil ve dayanıklılık iddialarının yanı sıra, Instinct Crossover saat ailesi (temel, güneş enerjisi ve taktik), Garmin’in eksiksiz sağlık ve fitness izleme özellikleri paketini sunar. Bunlara uyku puanı, gelişmiş uyku izleme, stres izleme, kalp atış hızı, VO2 Max, Nabız oksimetresi ve daha fazlası dahildir.

Ayrıca tüm Instinct Crossover modellerinde Garmin Pay’e erişiminiz vardır ve bu da yakın alan iletişimi (NFC) kullanarak belirli mağazalarda ödeme yapmanızı sağlar.

Akıllı saatler, temel model için 499 dolardan başlıyor. Solar ve taktik versiyonları daha pahalıdır.

Teknory