Gears of War Netflix filmi: Çıkış tarihi söylentileri, oyuncu kadrosu, arsa, daha fazlası

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-11-09T16:36:41 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-09T16:36:41 Netflix, bir Gears of War filmini beyaz perdeye taşıyacak ve bizde inceleyeceğimiz en son bilgiler var – ister çıkış tarihi söylentileri, ister olay örgüsünün ayrıntılarını arıyor olun, işte Netflix’te Gears of War hakkında bilmeniz gerekenler . Lancer Assault Rifle’ınızı geri alma zamanı geldi. Netflix, Gears of War’ı […]

Gears of War Netflix filmi: Çıkış tarihi söylentileri, oyuncu kadrosu, arsa, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-09T16:36:41

Güncellenmiş: 2022-11-09T16:36:41

Netflix, bir Gears of War filmini beyaz perdeye taşıyacak ve bizde inceleyeceğimiz en son bilgiler var – ister çıkış tarihi söylentileri, ister olay örgüsünün ayrıntılarını arıyor olun, işte Netflix’te Gears of War hakkında bilmeniz gerekenler .

Lancer Assault Rifle’ınızı geri alma zamanı geldi. Netflix, Gears of War’ı uzun metrajlı bir filme uyarlayarak serinin ilk kez canlı aksiyona geçişini işaret ediyor.

Gears of War, ilk olarak 2006’da ses getirdi ve dünyanın dört bir yanındaki Xbox oyuncuları için amiral gemisi bir franchise olduğunu kanıtladı.

Netflix, franchise’ın sadık bir yeniden yaratılmasını sağlama görevini üstlenmiştir, bu nedenle Gears of War filmi hakkında herhangi bir bilgi arıyorsanız, sizi koruduk.

İçindekiler

Gears of War Netflix filmi çıkış tarihi: Ne zaman çıkacak?

Şu anda, Netflix’in Gear of Wars filmi için resmi bir çıkış tarihi yok. 7 Kasım 2022’de açıklandı. Netflix “İkonik video oyunu, her ikisi de yapım aşamasında olan bir canlı aksiyon film uyarlaması ve animasyonlu televizyon dizisiyle yayına giriyor. Savaşa hazır olun.”

Gears of War Netflix filmi kadrosu: Kimler yer alacak?

Film, ön prodüksiyonun ilk aşamalarında olduğu için, oyuncu kadrosunun tam listesi henüz açıklanmadı.

Ancak bu, serinin hayranlarının kendi seçimlerini yapmalarını engellemedi. Serinin yaratıcısı Cliff Bleszinski bile Dave Bautista’yı Marcus Fenix ​​olarak seçmenin hayranı.

Gears of War Netflix arsası: Ne hakkında olacak?

Gears of War henüz projeye eklenmiş bir senarist yok, ancak resmi özet şöyle: “Gears of War Yeraltından genetiği değiştirilmiş insanlardan oluşan korkunç bir ırk olan Locust Horde ile ölümcül bir savaşta kilitli kalmış piyade üyelerinden oluşan bir paçavra mürettebatı olan Delta Squad’ı takip ediyor.

Rezil çavuş Marcus Fenix ​​liderliğindeki ekip, giderek daha düşmanca bir hale gelen Sera gezegeninde düşmanlarıyla karşı karşıya geliyor.”

Yeni gelişmeler olduğunda bu makaleyi güncelleyeceğiz, bu nedenle bizi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory