Gelecekten Gelmiş Gibi Hisseden En İnanılmaz Dövmeler

İnsanların dövme yaptırma konusundaki en büyük takıntısı oldukça açık. Bir tane aldığınızda, geri dönüş yok – ya da en azından kolay bir yol yok. geçici dövme bunun için bir çözüm buldu; marka buna “solmaya hazır mürekkep” diyor ve bu gerçek bir dövme – deride iğneyle geçiyoruz demek istiyoruz, baskı değil – biyolojik olarak parçalanabilen ve […]

Gelecekten Gelmiş Gibi Hisseden En İnanılmaz Dövmeler

İnsanların dövme yaptırma konusundaki en büyük takıntısı oldukça açık. Bir tane aldığınızda, geri dönüş yok – ya da en azından kolay bir yol yok. geçici dövme bunun için bir çözüm buldu; marka buna “solmaya hazır mürekkep” diyor ve bu gerçek bir dövme – deride iğneyle geçiyoruz demek istiyoruz, baskı değil – biyolojik olarak parçalanabilen ve biyolojik olarak emilebildiği için zamanla solacak, tıbbi sınıf, bitki bazlı mürekkep bozulur. Ephemeral, mürekkep parçacıklarının vücudunuzun onları doğal olarak çıkarabileceği kadar küçüldükçe küçüldüğünü söylüyor.

Bu kaybolan dövmelerin dokuz ila 15 ay içinde kaybolacağı bildiriliyor. Sürecin sizin için ne kadar süreceğini birkaç faktör belirleyecektir: dövme tasarımı ve yerleştirme, vücut tepkisi, cilt tonu ve bakım sonrası. Kaybolan dövmeler, daha melanik ciltlerde daha çabuk solabilir ve kalın çizgiler ve gölgeleme, daha hassas tasarımlardan daha uzun süre kalır. Şu anda, soluk dövmeler yalnızca siyah ve beyaz olarak mevcuttur, ancak Ephemeral, daha fazla rengin geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor. Ephemeral’in ayrıca ülke genelinde soluk dövmelerin sunulduğu beş stüdyosu var: New York City, Los Angeles, Atlanta, Houston ve San Francisco.

Bağlılık sorunları olan insanlar için solmaya dövmeler gelecek mi? Bu tür dövmelerin geleneksel dövmelere göre ne kadara mal olduğu hakkında fazla bilgi yok, ancak pişmanlık duymadan mürekkep yapabilme yeteneği kesinlikle paha biçilemez.

Teknory