Getflix VPN ve DNS ömür boyu aboneliği yalnızca 50 ABD Doları karşılığında satışta

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 13 Kasım’dan itibaren Getflix Smart DNS & VPN: Ömür Boyu Aboneliği edinebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 540$ yerine sadece 49,99$’a — bu %90’lık bir indirim. Seyahat planlarınız sizi ister yurtdışına ister bir kanepeye götürüyor olsun, en sevdiğiniz programları gittiğiniz her yerde izleyebileceğinizden emin olmak istersiniz. Bunu […]

Getflix VPN ve DNS ömür boyu aboneliği yalnızca 50 ABD Doları karşılığında satışta


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 13 Kasım’dan itibaren Getflix Smart DNS & VPN: Ömür Boyu Aboneliği edinebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 540$ yerine sadece 49,99$’a — bu %90’lık bir indirim.


Seyahat planlarınız sizi ister yurtdışına ister bir kanepeye götürüyor olsun, en sevdiğiniz programları gittiğiniz her yerde izleyebileceğinizden emin olmak istersiniz. Bunu yapmanın basit bir yolu Getflix’tir. Bu akıllı DNS hizmeti aynı zamanda bir VPN’dir(yeni bir sekmede açılır), böylece en sevdiğiniz akış hizmetlerine neredeyse her yerden erişmenizi sağlar ve siz bunu yaparken gizliliğinizin korunmasına yardımcı olur. Kendiniz veya sık seyahat edenler için harika bir hediye, ömür boyu abonelik sınırlı bir süre için sadece 49,99 $’dır.

Bu DNS ve VPN’i kullanarak izlenmeden izleyin

Kısıtlama olmadan içerik akışı her yıl daha da zorlaşıyor. Netflix, VPN’lerin peşinden gidiyor ve Getflix bile henüz US Netflix’i kıramıyor, ancak izin vererek sizi diğer akış hizmetlerine götürebilir. konumunuzu taklit edin küresel bir ağda. Getflix size Netflix veya başka herhangi bir akış hizmetine abonelik vermez, ancak coğrafi kısıtlamaları atlamanıza izin verebilir(yeni bir sekmede açılır) ve kendi aboneliğinizi başka bir ülkeden erişiyormuş gibi kullanın.

Windows PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Apple TV, Playstation 4 ve Xbox One dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda Getflix hesabınıza erişin. DNS için sınırsız cihaz kullanabilirsiniz, ancak VPN beş ile sınırlıdır.

Bu beş cihaz, Getflix’in sunduğu korumalardan çok fazla mesafe kat edebilir. PC’nizde, Mac’inizde veya mobil cihazınızda gizlilik desteği alın ve DSL, Kablo, Uydu veya 4G kullanıyor olsanız da göz atmanızı koruyun. VPN’inizi seyahat ederken etkinleştirdiğinizden emin olun. gizliliğinizi korumaya yardımcı olunözel WiFi’de bile.

Coğrafi kısıtlamalara veda ederek akışınızı kolaylaştırın

Bu Akıllı DNS hizmetini kullanarak dünyanın her yerinden en sevdiğiniz programları izleyin. Ardından, beş cihazınızda tam VPN’yi etkinleştirerek ister yurtiçinde ister yurtdışında olun dijital dünyanızı güvende tutun. Sınırlı bir süre için Getflix Smart DNS ve VPN edinin(yeni bir sekmede açılır) 49,99$’dan satışta (reg. $540).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory