Glee’den Will Schuester aslen ilişkileri olan bir “kristal meth bağımlısı”ydı…

1 Kasım 2022, 12:22 Bay Schue aslen, öğrencileriyle uygunsuz ilişkileri olan bir bağımlı *çek notları* olmak için yaratılmıştı?! Justin Timberlake tarafından mı oynandı?! Tam düşündüğün zaman neşe Daha çılgın olamaz, Ryan Murphy herkesin en az sevdiği McKinley Lisesi öğretmeni Will Schuester hakkında birkaç bomba attı. Kaçırdıysanız, Kevin McHale (Artie’yi oynayan) ve Jenna Ushkowitz (Tina’yı oynayan) …

Glee’den Will Schuester aslen ilişkileri olan bir “kristal meth bağımlısı”ydı…

1 Kasım 2022, 12:22

Bay Schue aslen, öğrencileriyle uygunsuz ilişkileri olan bir bağımlı *çek notları* olmak için yaratılmıştı?! Justin Timberlake tarafından mı oynandı?!

Tam düşündüğün zaman neşe Daha çılgın olamaz, Ryan Murphy herkesin en az sevdiği McKinley Lisesi öğretmeni Will Schuester hakkında birkaç bomba attı.

Kaçırdıysanız, Kevin McHale (Artie’yi oynayan) ve Jenna Ushkowitz (Tina’yı oynayan) adlı yepyeni bir podcast başlattı. Ve GERÇEKTEN kaçırdığın şey bu, tüm sahne arkası sırlarını, olup bitenleri, dramayı ve daha fazlasını tartıştıkları yer neşe – ve bunu yapıyorlar derinlemesine ve hiçbir şey şeker kaplamadan.

neşe çoğunlukla baştan sona mutlak kaostu (en iyi şekilde), ancak ortak yaratıcı Ryan Murphy’ye göre şovun orijinal perdesi çok daha karanlık ve çok daha sorunluydu.

Will Schuester, orijinal Glee senaryosunda tamamen farklıydı

Will Schuester, orijinal Glee senaryosunda tamamen farklıydı.

Resim: Getty Images aracılığıyla FOX Resim Koleksiyonu, YouTube üzerinden FOX


Podcast’in ilk bölümünde Ryan, ilk senaryo taslağını açıkladı. neşe Bay Schue’nin öğrencileriyle uygunsuz ilişkileri olan bir “kristal met bağımlısı” olduğu bir “çok kara komedi”ydi.

“Bay Schue, sanırım, Ian’da kristal meth bağımlısıydı. [Brennan]Kevin, Bay Schue’nin bu versiyonunun “çocuklara dokunup dokunmadığını” sormadan önce Ryan açıkladı. çılgınca öğrencileriyle uygunsuz.)

Ryan şöyle devam etti: “Bir nevi [the 1999 Reese Witherspoon film] Seçimama çözülmekte olan tuhaf bir kahramanı olan gösteri korosunun NC-17 versiyonu gibi.”

İlk senaryoyu okuduktan sonra Ryan, fikri sevdiğine karar verdi, ancak özellikle diğer projesinden sonra (bir takip- kadar kıstırma/kıstırma) ağ yöneticileri tarafından karıştırıldı.

Brennan orijinal senaryosunu yeniden işlemeyi kabul etti ve böylece, neşe doğduğunu biliyoruz.

Will Schuester aslen Justin Timberlake için yazılmıştır.

Will Schuester aslen Justin Timberlake için yazılmıştır.

Resim:
Getty


Diğer bomba mı? Sonunda dizide Matthew Morrison tarafından canlandırılan Will Schuester rolü aslında bir başkası için tasarlanmıştı… Mr. Schue yazıldı. için Justin Timberlake.

Ryan, “Biz pilot bölümü yazarken -bu konu hakkında hiç konuşmadım- bu pilot Justin Timberlake için yazılmıştı. Bay Schue Justin için yazılmıştı,” dedi. Haber, orijinal planın bu olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Kevin için tam bir şok oldu.

Hayranlar, Justin Timberlake’in neden rolde yer almadığını öğrenmek ve Ryan’ın röportajının geri kalanını duymak için gelecek haftaki podcast bölümünü ayarlamak zorunda kalacaklar.

hakkında daha fazla bilgi edinin neşe burada:

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow