God of War: Ragnarök, Call of Duty Warzone 2.0, Daha Fazlası: PC’de Kasım Oyunları, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series S/X

Geçen ayki AAA oyun lansmanlarının telaşından sonra, doğal olarak sonraki günlerin çorak bir arazi olması beklenir. Ancak Kasım ayına girerken PlayStation, gelen canavar sürülerini parçalamak için düzenli aralar alan kasvetli bir baba-oğul hikayesi vaat eden destansı bir oyun olan God of War Ragnarök ile sıcak geliyor. Hemen arkasından, Activision’ın oynaması ücretsiz battle royale oyununun bir […]

God of War: Ragnarök, Call of Duty Warzone 2.0, Daha Fazlası: PC’de Kasım Oyunları, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series S/X

Geçen ayki AAA oyun lansmanlarının telaşından sonra, doğal olarak sonraki günlerin çorak bir arazi olması beklenir. Ancak Kasım ayına girerken PlayStation, gelen canavar sürülerini parçalamak için düzenli aralar alan kasvetli bir baba-oğul hikayesi vaat eden destansı bir oyun olan God of War Ragnarök ile sıcak geliyor. Hemen arkasından, Activision’ın oynaması ücretsiz battle royale oyununun bir uzantısı olan ve devasa Al Mazrah haritasını tanıtan Call of Duty: Warzone 2.0 geliyor. Hayranlar, ayarı Call of Duty Modern Warfare 2 remake’in kampanya segmentinden tanıyabilir.

Avuçiçi cephede, canavar avı serisindeki ilk açık dünya RPG’leri olan Pokémon Scarlet ve Violet’e sahibiz ve bu, Tera Raid savaşlarına katıldığınızda kooperatif modu gibi yeni çevrimiçi özelliklerle çıtayı yükseltiyor. ve Paldea bölgesini keşfedin. Nintendo Switch ayrıca, bir arkadaşınızla takım kurduğunuz ve sayısız bulmacayı çözmekle görevli, çekişen Cody ve May çiftinin kontrolünü elinize aldığınız Hazelight’ın cıvıl cıvıl ödüllü It Takes Two oyununu da getiriyor. Platformda 9 Kasım’da çıkıyor ve her yerde olduğu gibi bir Friend’s Pass ile birlikte geliyor, yani oyunculardan sadece birinin oyuna sahip olması gerekiyor.

Co-op eğlencesi Warhammer 40,000: Darktide’a kadar uzanıyor, çünkü Atoma Prime gezegeninin kontrolünü ele geçirmeye çalışan Admonition adlı sapkın bir tarikat olan kana susamış düşmanlarla yüzleşmek için affedilmeyen kovan şehri Tertium’a düşüyorsunuz. Tüm bu avlanmadan sonra, biraz rahatlamanız gerekebilir. Öyleyse neden Goat Simulator 3’te can sıkıcı bir çiftlik hayvanına dönüşüp bir sandbox kasabaya zarar vermiyorsunuz?

Bununla birlikte, Kasım 2022’de PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series S/X’e gelecek en büyük sekiz oyun burada.

Ne zaman: 8 Kasım
Nerede: Android, iPad, iOS, Mac, PC, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series S/X

Football Manager 2023’te bir futbol kulübünün saltanatını ele geçirin ve dünyanın diğer üst düzey menajerleriyle düello yapın. Yıllar geçtikçe, seri rakipsiz bir taktik futbol menajerliği simülasyonu oynanışı sundu. Bu sefer, yönetici AI, elden geçirilmiş karar verme ile eskisinden daha gerçekçi. Maç motoru da yeni oyuncu animasyonları içerecek şekilde güncellendi.

Football Manager 2023, sonunda UEFA Şampiyonlar Ligi’nin yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi gibi diğer UEFA kulüp müsabakalarını içerecek. Oyun ayrıca, genç ekibinizden oyuncular geliştirerek birinci sınıf bir kadro oluşturmanıza olanak tanıyan yenilenmiş bir keşif ve işe alım sistemini de içerecek.

sonik sınırlar

Ne zaman: 8 Kasım
Nerede: PC, PS4, PS5, Anahtar, Xbox One, Xbox Series S/X

Sega’nın yakında çıkacak olan platform oyunu, koşmak ve savaşmak için birçok açık alanla popüler hız tutkunlarına yeni bir soluk getiriyor. Bulutların içinde yer alan Starfall Islands, kahramanın mahsur kaldığı ve beş büyük adada düşmanlarla savaşması gereken yerdir. Sonic Frontiers’da isterseniz yan görevler üstlenebilir, bulmacaları çözebilir, yüksek yapılara tırmanabilir veya balığa gidebilirsiniz.

Geliştirici Sonic Team, Cyber ​​Space seviyelerine girmeniz için çeşitli zorluklar sunan portallar da ekledi. Starfall Adaları sakinlerini devasa bir robot tehdidinden korumak için eski bir uygarlığın kalıntılarını keşfetmeniz gerekecek.

Savaş Tanrısı Ragnarök

Ne zaman: 9 Kasım
Nerede: PS4, PS5

2018’in God of War’ında yaşanan olaylardan üç yıl sonra, Kratos ve artık genç olan Atreus, Asgard kuvvetleri, günlerin ve kıyametin sonunu getirecek kehanette bulunulan bir savaş olan Ragnarök’e hazırlanırken, cevaplar aramak için Dokuz Diyar’a yolculuk etmelidir. birkaç İskandinav tanrısının ölümü.

Yol boyunca, oyuncular God of War: Ragnarök’teki efsanevi manzaraları keşfederken, tanrılar ve canavarlar şeklinde sayısız düşmanın içinden geçebiliyorlar. Ormanın Cadısı olarak da bilinen Freya bile, ölü oğlu Baldur’un intikamını almak için şimdi peşinizde. Eski Valkyrie Kraliçesi’nin en son kanatlarını ararken, ikincil düşman olarak heyecan verici bir savaş vaat ettiği duyuldu.

God of War Ragnarök, Kratos’un yüksek yüzeylere tutunmak ve kendini yukarı çekmek için Blades of Chaos’u kullanabileceği bir kıskaç tamircisi gibi yeni kombinasyonlar ve yetenekler ekleyerek savaş öğesini genişletiyor. Artık hem savuşturma hem de blok oyun tarzlarına hitap eden bir kalkan yükü var, ayrıca silahları buz veya ateş gibi temel saldırılarla doldurma, sırasıyla düşmanları dondurarak veya yakarak ekstra hasar verme yeteneği var.

God of War Ragnarök’ün Hikaye Fragmanını İzleyin

ragnarok freya gow ragnarok freya

Freya, Kratos’tan intikam almak için geri döndü
Fotoğraf Kredisi: Santa Monico Stüdyosu

Görev Çağrısı: Warzone 2.0

Ne zaman: 16 Kasım
Nerede: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X

“Tamamen yenilenmiş bir deneyim” olarak faturalandırılan Call of Duty: Warzone 2.0, sahil kasabaları, çöller, kayalık zirveler ve keşfedilecek koca bir şehir içeren, titizlikle hazırlanmış bir arena olan Al Mazrah haritasını oyuna getiriyor.

Batı Asya’da geçen harita, birden fazla daha küçük güvenli bölge/çevre ile sonuçlanan düzensiz hava koşulları sunar – oyuncuları saklandıkları yerden çıkmaya ve yeni bir strateji düşünmeye zorlar. Bu, yepyeni yüzme mekaniğine ek olarak, operatörlerin derinlere dalmasına ve sualtı savaşına katılmasına izin veriyor, ancak bu, tabancalar/tabancalarla sınırlı.

Hapishaneden yağmaladığınız herhangi bir teçhizatla sizi canlandıran ve oyuna geri bırakan 2v2 maçlarla Gulag da çeki düzenleniyor. İsteğe bağlı olarak oyuncular, hücrelerin anahtarını elinde tutan AI gardiyanlarını avlayabilir ve savaşmadan kaçabilir. Activision ayrıca, belirli etkinlikler ve oynatma listeleri ve “derin özelleştirme seçenekleri” ile battle royale’i mobil cihazlara genişletmeyi planlıyor.

Keçi Simülatörü 3

Ne zaman: 17 Kasım
Nerede: PC, PS5, Xbox Series X/S

Popüler (ve biraz tuhaf) Goat Simulator serisindeki üçüncü giriş, dev San Angora adasında gerçekleşir. Goat Simulator 3’ün oynanışı orijinal başlığa benzer, yeni bölgeler keşfederken, zorlukları tamamlarken ve çeşitli etkinliklerde yer alırken kafa atmanız, yalamanız ve adada üç kez zıplamanız gerekir.

Ayrıca, daha fazla kaos için dört arkadaştan oluşan bir “sürü” ile takım kurmanıza izin veren çok oyunculu bir moda da erişebilirsiniz. Ayrıca geliştirici Coffee Stain’e göre keçinizi yetenek aşılı teçhizatla özelleştirebilirsiniz.

Pokémon Scarlet ve Violet

Ne zaman: 18 Kasım
Nerede: Anahtar

Bunlar, Pokémon serisindeki ilk açık dünya RPG’leridir ve Paldea bölgesinde bir dizi yeni keşfedilen Pokémon’u getirir. Pokémon Scarlet ve Violet, bir hikaye tarafından kısıtlanmak yerine dünyayı herhangi bir sırayla keşfetmenize izin verme konusunda devrim niteliğinde bir adım attı.

Ticaret yapmak ve Pokémon savaşlarına katılmanın yanı sıra, Pokémon Scarlet ve Violet dünyasını birlikte keşfetmek için en fazla üç arkadaşınızı daha davet edebileceksiniz. Yolculuğunuzun başlangıcında, üç yeni başlangıç ​​Pokémons – Sprigatito, Quaxly veya Fuecoco arasında seçim yapabileceksiniz. Geliştirici ayrıca Koraidon, Cyclizarm ve Pawmi gibi diğer yeni Pokémon’ları da ortaya çıkardı.

kötü batı

Ne zaman: 22 Kasım
Nerede: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X

Focus Entertainment’ın yakında çıkacak olan oyunu, çok gizli bir vampir avı enstitüsünün son ajanlarından birinin yerine geçmenizi sağlıyor. Göreviniz, ateşli silahlar, yıldırımla çalışan bir eldiven ve diğer güçlü aygıtları kullanarak içgüdüsel bir savaşa girerek ABD’yi yaklaşan bir vampir tehdidinden kurtarmaktır. Yaratıkları tek başınıza alt ederken, daha etkili av için silahlarınızı ve araçlarınızı yükseltebilirsiniz. Evil West, oyunda ilerledikçe yeteneklerinizi geliştirmek ve geliştirmek için kullanılabilecek bir avantaj sistemine de sahip olacak.

Warhammer 40.000: Karanlık Gelgit

Ne zaman: 30 Kasım
Nerede: PC, Xbox Series S/X

Tertium şehri, ezici bir karanlık gelgitinin tehdidi altında. Kana susamış düşman ordularıyla savaşmak ve onları ele geçirmeden önce yozlaşmanın tohumlarını atmak size ve arkadaşlarınıza kalmış. Warhammer 40,000: Darktide, dört oyuncuyu AI düşman dalgalarıyla karşı karşıya getiren, kooperatif odaklı bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Darktide, karakterinizin fiziksel görünümünü, sesini, kökenini, benzersiz özelliklerini ve beceri setlerini tamamen özelleştirmenize olanak tanır. Oyun, distopik Warhammer 40.000 dünyasında geçen şiddetli karşılaşmalarda düşmanları alt ederken yakın dövüş ve silahlı çatışmanın bir kombinasyonunu sunacak.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory