“God Of War Ragnarök” DLC İçin Umutlanmayın

En ateşli Mjölnir kullanıcıları, hatalarını düzeltmek için muhtemelen “Ragnarok”ta defalarca koşmak zorunda kalacaklar. Orijinal “God of War” yeniden başlatması, uzun süredir devam eden taleplere rağmen hayranlarını daha fazla içerik konusunda küçümsedi, bu nedenle Sony Santa Monica’nın yılın oyunu yarışmacısına verilen sıcak yanıtın baskısına kolayca boyun eğmeyeceğini söylemek güvenli. Ve oyun geliştiricileri tanıyorsanız, “buna güvenmeyin” ve […]

“God Of War Ragnarök” DLC İçin Umutlanmayın

En ateşli Mjölnir kullanıcıları, hatalarını düzeltmek için muhtemelen “Ragnarok”ta defalarca koşmak zorunda kalacaklar. Orijinal “God of War” yeniden başlatması, uzun süredir devam eden taleplere rağmen hayranlarını daha fazla içerik konusunda küçümsedi, bu nedenle Sony Santa Monica’nın yılın oyunu yarışmacısına verilen sıcak yanıtın baskısına kolayca boyun eğmeyeceğini söylemek güvenli. Ve oyun geliştiricileri tanıyorsanız, “buna güvenmeyin” ve “mevcut plan yok” gibi ifadelerin, aksi yöndeki herhangi bir potansiyel için hemen hemen kıyameti büyülediğini bilirsiniz.

Neyse ki, keşfedilecek çok daha fazla alana sahip orijinalinden bile daha büyük bir dünyaya sahip olan “God of War Ragnarok” ile incelenecek çok şey var. Hepsi, hem Kratos hem de Atreus olarak oynamanıza izin veren, son derece ilgi çekici bir hikaye ile destekleniyor. Ana kampanya, orada 25 saatlik bir oynanış olduğunu öne süren raporlarla kendi başına etli ve yan görevler ve koleksiyonlar aracılığıyla çok daha fazlası mevcut.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow