God of War Ragnarok Lansmandan Önce Ağır Bir Birinci Gün Yaması Aldı

Değişiklikler çoktur ve şirkete ve notlarına göre çeşitli kategorilere yayılmıştır. Olası tahriş ve karışıklığı önlemek için diyalog temizlendi, yeniden hızlandı ve yeniden vurgulandı. Çeşitli Erişilebilirlik seçeneği hataları üzerinde çalışıldı. Ses miksajı ayarlandı ve daha az (umarım artık yok) seslerin düzgün şekilde çalınmadığı veya çalınmadığı durumlar olmalıdır. Pek çok görsel ve genel kararlılık hatası da giderildi, […]

God of War Ragnarok Lansmandan Önce Ağır Bir Birinci Gün Yaması Aldı

Değişiklikler çoktur ve şirkete ve notlarına göre çeşitli kategorilere yayılmıştır. Olası tahriş ve karışıklığı önlemek için diyalog temizlendi, yeniden hızlandı ve yeniden vurgulandı. Çeşitli Erişilebilirlik seçeneği hataları üzerinde çalışıldı. Ses miksajı ayarlandı ve daha az (umarım artık yok) seslerin düzgün şekilde çalınmadığı veya çalınmadığı durumlar olmalıdır.

Pek çok görsel ve genel kararlılık hatası da giderildi, bu nedenle belirtilen yedi farklı çökme eğilimli görev artık çökmeye açık olmamalı ve ekipmanınızı yönetirken veya yükseltirken çok daha az sorunla karşılaşmalısınız. Ayrıca, merhametle, yama, düşman ganimet damlalarının erişilemeyen alanlarda görünmesini önlemelidir.

Bunların hepsinden çok daha fazla ayar var, ancak özellikle bir PS4 kullanıcısıysanız, “Baba ve Oğlan’ın Diyarlar Yolculuğu”nun devamına başlamadan önce muhtemelen yamanın yüklenmesinin bitmesini beklemelisiniz. ” Bazı yükleme sorunlarını giderir, ancak daha da önemlisi, bir kaydetme yüklenirken meydana gelebilecek olası (ancak çok nadir görülen) bir çökmeyi düzeltir.

Teknory