Google, 300 $ karşılığında Pixel 6a dahil Kara Cuma fırsatlarını açıkladı

TL; DR Google, Black Friday fırsatlarından bazılarını çevrimiçi mağazasında açıkladı. Anlaşmalar, yakın zamanda piyasaya sürülen Pixel 7 telefonları da dahil olmak üzere bir dizi cihazı içeriyor. Kara Cuma’ya hala haftalar var diye, bu, tatil alışverişlerinizi o gün etrafında planlamaya başlayamayacağınız anlamına gelmez. Aslında Google, yıllık alışveriş etkinliğinin önüne geçiyor ve şu anda kendi Kara Cuma …

Google, 300 $ karşılığında Pixel 6a dahil Kara Cuma fırsatlarını açıkladı

ces 20201'de google logosu G

TL; DR

  • Google, Black Friday fırsatlarından bazılarını çevrimiçi mağazasında açıkladı.
  • Anlaşmalar, yakın zamanda piyasaya sürülen Pixel 7 telefonları da dahil olmak üzere bir dizi cihazı içeriyor.

Kara Cuma’ya hala haftalar var diye, bu, tatil alışverişlerinizi o gün etrafında planlamaya başlayamayacağınız anlamına gelmez. Aslında Google, yıllık alışveriş etkinliğinin önüne geçiyor ve şu anda kendi Kara Cuma fırsatlarını açıklıyor.

Google’ın çevrimiçi mağazasında şirket, Kara Cuma indirimi için bir geri sayım saati koydu. Bu yazının yazıldığı sırada, satışın başlamasına hala dokuz gün kaldı. Satış henüz başlamamış olsa da, Mountain View tabanlı kuruluş, geri sayım saati sıfıra ulaştığında müşterilerin elde edebileceği tasarrufları gösterme özgürlüğünü kullandı.

Satış, Google’ın ürün portföyünden çeşitli gadget’ları içerir. Örneğin, Nest Doorbell’in pil sürümünün 119,99 dolara düşmesi ve toplamda 60 dolar tasarruf etmeniz bekleniyor. Kapı zili kamerası akışını gösterebilecek bir şeye ihtiyacınız varsa, ikinci nesil Nest Hub 50 $ indirimli. Ve ses ihtiyaçlarınız için, Pixel Buds A-Serisi, normal fiyattan 35$ indirimle 64$’a düşürülecek.

Ancak bu satışın en büyük öne çıkanları Google’ın Pixel telefonları olabilir. Geçen ay piyasaya sürülmesine rağmen, hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro indirim alıyor. Halihazırda uygun fiyatlı Pixel 7, normal fiyatından 100 doları keserek 499 dolara düşürecek. Pixel 7 Pro’ya gelince, 899 dolardan 749 dolara düşecek. Pixel 6a ayrıca 150 $ ‘lık bir fiyat düşüşü görecek ve 300 $’ a düşecek.

Bu kadar düşük fiyatlara bu yılın en iyi telefonlarından birini önermemek elde değil. Fırsatların geri kalanını kendiniz incelemek isterseniz, bağlantıyı takip edebilirsiniz. burada.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow