Google, Ağustos 2022 [U] için yedi Stadia Pro oyunu ekliyor

Geçen ayki düşüşün esas olarak yeni oyunlardan oluşmasından sonra, Ağustos 2022 , Stadia Pro'ya altı oyun getiriyor .

Google, Ağustos 2022 [U] için yedi Stadia Pro oyunu ekliyor

8/23 Güncellemesi : Yars: Recharged (9.99$), Ağustos ayı için yedinci Stadia Pro oyunudur.


8/1 Güncellemesi : Ağustos 2022 oyunları – Saints Row: The Third – Remastered , Monster Jam Steel Titans 2 , Calico , Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition , Murder by Numbers , Welcome to Elk – artık Stadia Pro aboneleri için mevcut.


1 Ağustos Pazartesi, tüm oyunların Calico (11,99 $) ile başlayan aylık 9,99 $ üyeliğine geldiğini görecek .

Calico, size önemli ve sevimli bir görev verilen bir günlük yaşam topluluk sim oyunudur: Kasabanın kedi kafesini yeniden inşa et ve onu sevimli ve sevimli yaratıklarla doldur! Sevimli mobilyalar, eğlenceli dekorasyonlar, nefis hamur işleri ile doldurarak kafenizi kurun ve tekrar hayvanlarla dolup taşmasını sağlayın!

Bu ayki diğer tüm oyunlar Saints Row: The Third™ – Remastered ( 39,99 $ ), Monster Jam Steel Titans 2 ( 39,99 $ ), Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition ( 29,99 $ ), Murder by Numbers ( 14,99 $ ) ve Welcome to Elk ( 14.99 $ ).

Saints Row®: The Third™ – Remastered, Saints'i güçlerinin zirvesindeyken kontrol etmeni sağlar ve bunu göstermek için hayatı yaşarsın. Bu senin Şehrin. Bunlar senin kuralların. Geliştirilmiş grafiklerle yeniden düzenlenen, orijinal günah şehri Steelport, seks, uyuşturucu ve silahlarda boğulduğu kadar iyi görünmemişti. Bir tankla paraşütle atlama yapın, Meksikalı bir güreş çetesine uydu hedefli bir hava saldırısı düzenleyin ve şimdiye kadar görülen en tuhaf oyun senaryolarında yalnızlığınızla yüksek eğitimli bir askeri güce karşı savaşın.

Daha Fazla Kamyon! Yeni Dünyalar!

Yepyeni çevrimiçi ve bölünmüş ekranlı çok oyunculu modlarda arkadaşlarınızla oynayın!

5 büyük açık hava dünyasını keşfedin ve sırlarını açığa çıkarın!

38 resmi kamyon arasından seçim yapın ve bunları kariyeriniz boyunca yükseltin!

Nihai şampiyon olmak için otantik stadyum etkinliklerinde yarışın ve çeşitli modlarda yarışın!

Bu her şey dahil sürüm, daha önce yayınlanmış tüm içerik, Modlar ve Kostümlerle birlikte gelir!

Günü oryantal dans eden yarı cin Shantae olarak kurtarın! 'Pirate Queen's Quest'te kötü Riskli Botlar olarak Sequin Land'i fethedin! 'Arkadaşlar Sonuna Kadar'da Sky, Bolo ve Rottytops arasında geçiş yapın! Ve son olarak, Ninja Shantae olarak duvardan atla, Beach Shantae olarak güneşi içinize çek, Memur Shantae olarak adaleti yerine getir!

Ayrıca Tinkerbat Dönüşümü, Blue Shantae ve Klasik Riskli kostümleri içerir!

İpuçlarını bulmak için Piksel Bulmacaları çözün. Tanıkları sorgulamak için ipuçlarını kullanın. Gerçeğe giden yolda çalışın… ve Cinayetle Sayıların gizemini ortaya çıkarın! Los Angeles, 1996. Honor Mizrahi, çok sevilen bir dedektif dizisinde sadece bir aktrisdi. Ama patronu onu kovduktan birkaç dakika sonra ölünce, kendini kendi cinayet gizeminin başrolünde bulur. Gizemli bir olaydan sonra atılan bir keşif robotu olan SCOUT ile birlikte adını temize çıkarmak için yola koyulur ve yeni bir dedektif ikilisi doğar!

Elk'e Hoş Geldiniz, karşılaştığınız her karakterin anlatacak bir hikayesi olduğu, benzeri olmayan bir adada geçen biyografik bir maceradır. Tuhaf ve harikadan karanlığa ve umutsuzluğa kadar, Elk hakkında anlatılan tüm hikayeler, daha az seyahat edilen yollardaki gerçek yaşam hikayelerine dayanmaktadır.

Bu ay ayrıca, potansiyel aboneler için altı hak talebinde bulunulabilir oyunun ayrıldığını görüyor - Stadia Pro: Epistory – Typing Chronicles, GRIME, It Came From Space And Ate Our Brains, Killer Queen Black, Nanotale – Typing Chronicles ve One Hand Clapping.

Bu nedenle, toplama/çıkarma işlemlerinden sonra sayı 52 başlıkta kalır:

Darksiders Genesis, Wave Break, HITMAN – The Complete First Season, République, Cake Bash, PHOGS!, Destroy All Humans!, Journey to the Savage Planet, PixelJunk Raiders, Terraria, Kaze and the Wild Masks, OUTRIDERS, Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager, Hundred Days – Winemaking Simulator, Bloodstained: Ritual of the Night, Ys IX: Monstrum Nox, Control Ultimate Edition, PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls, ARK: Survival Evolved, Darkwood, Merek's Market, Saints Row IV : Re-Elected, Wavetale, Wreckfest, Chicken Police – Paint it RED!, Race With Ryan Road Trip Deluxe Edition, Adam Wolfe, Dawn of the Monsters, City Legends – The Curse of the Crimson Shadow CE, World War Z: Aftermath, Lumote: The Mastermote Chronicles, Cities: Skylines – Stadia Edition, Deliver Us the Moon, Lake, Deathrun TV, Through the Darkest of Times,Arkadaşlarınızla Golf, TOHU, Ben 10: Güç Gezisi, Kırkayak: Yeniden Şarj Edildi, Freddy'nin Beş Gecesi: Güvenlik İhlali, Kalanlar, KİS'leri Solucanlar, Roguebook, Hızlı ve Öfkeli: Casus Yarışçılar SH1FT3R'nin Yükselişi, Kurbağa Adasında Zaman, Azizler Row: The Third™ – Remastered, Monster Jam Steel Titans 2, Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition, Sayılarla Cinayet, Elk'e Hoş Geldiniz, Calico, Yars: Recharged

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow