Google Haritalar ve Arama, Tatil İçin Zamanında Yeni Özellikler Sunuyor

başlayarak HaritalarGoogle kullanıma sunmaya başlıyor Canlı görüntü, daha önce duyurduğu, bir avuç şehirde. Live View, özellik etkinken telefonunuzu yukarı kaldırdığınızda size adım adım bir navigasyon katmanı sağlamak için telefonunuzun kamerasını Google’ın AI pirzolasıyla birlikte kullanır. Haritalar artık elektrikli aracınız için uyumlu bir şarj cihazı bulmanıza da yardımcı olacak ve son ziyaretinizden bu yana değişmiş olabilecek… Okumaya devam et Google Haritalar ve Arama, Tatil İçin Zamanında Yeni Özellikler Sunuyor

Google Haritalar ve Arama, Tatil İçin Zamanında Yeni Özellikler Sunuyor

başlayarak HaritalarGoogle kullanıma sunmaya başlıyor Canlı görüntü, daha önce duyurduğu, bir avuç şehirde. Live View, özellik etkinken telefonunuzu yukarı kaldırdığınızda size adım adım bir navigasyon katmanı sağlamak için telefonunuzun kamerasını Google’ın AI pirzolasıyla birlikte kullanır. Haritalar artık elektrikli aracınız için uyumlu bir şarj cihazı bulmanıza da yardımcı olacak ve son ziyaretinizden bu yana değişmiş olabilecek yerlerde aile ziyareti için uzun yolculuklar için kullanışlı olacak. Haritalar ayrıca, daha önce yalnızca belirli ülkelerde mevcut olan tekerlekli sandalye erişimine uygun işletmeleri küresel olarak gösterecek şekilde erişilebilir yerler özelliğini genişletiyor.

Mağazalara gidemiyorsanız veya kaçınılmaz kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız, Google ayrıca, alışveriş yapanların satın aldıkları ürünlerin gerçek hayatta nasıl göründüğünü görselleştirmelerine yardımcı olmak için Arama’ya bazı kullanışlı artırılmış gerçeklik özellikleri ekledi. Google zaten AR özellikli sunuyor özellikleri bu, telefonunuzun kamerasını kullanarak güzellik ürünlerini sanal olarak “denemenize” olanak tanır. benzer şekilde nasıl Gerçek Ton Google, çeşitli cilt tonlarını yakalamaya yardımcı oluyor. Google, güzellik müşterilerinin fondöteni cilt tonlarıyla eşleştirme konusunda tahminde bulunmalarına yardımcı olmak ve kullanıcıların seçilen fondötenin bir modelde nasıl görüneceğini görmesine olanak tanımak için Arama’daki bir AR özelliğini güçlendiren benzer ilkeleri kullanıyor. benzer bir cilt tonu ile.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow