Google Home uygulamasının genel önizlemesi yayında ve şimdi kaydolabilirsiniz

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL; DR Google Home uygulamasının genel önizlemesi yayına girdi. Android ve iOS kullanıcıları artık önizleme için davet isteyebilir. Önizleme bir dizi yeni özellik içerir. Geçen ayın başlarında, Google Home uygulamasının büyük bir revizyondan geçtiğini ve Google’ın bunun için genel bir önizleme yayınlayacağını bildirmiştik. Ancak şirket, genel önizlemenin ne zaman kullanıma […]

Google Home uygulamasının genel önizlemesi yayında ve şimdi kaydolabilirsiniz

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL; DR

 • Google Home uygulamasının genel önizlemesi yayına girdi.
 • Android ve iOS kullanıcıları artık önizleme için davet isteyebilir.
 • Önizleme bir dizi yeni özellik içerir.

Geçen ayın başlarında, Google Home uygulamasının büyük bir revizyondan geçtiğini ve Google’ın bunun için genel bir önizleme yayınlayacağını bildirmiştik. Ancak şirket, genel önizlemenin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda belirli bir tarih vermedi. Bunu bekliyorsanız, önizleme yayına girdiği için durdurabilirsiniz.

Bugün Google, Google Home uygulamasının genel önizlemesini kullanıma sunmaya başlıyor. İşleri başlatmak için, Mountain View tabanlı kuruluş, yeni bir açıklamaya göre Android ve iOS kullanıcılarının uygulama içinde davet talep etmelerine izin vermeye başladı. Blog yazısı.

Önizlemeye erişmek için birkaç adımı uygulamanız gerekir. Önizleme sizin için mevcutsa, tek yapmanız gereken Google Home’daki ayarlara gitmek. “Genel Önizleme”, “Genel” altında bir yerde görünmelidir. Sadece “Davet iste”ye basın, size bir davetiye gönderilecektir. Şirket ayrıca bir daveti iptal edebileceğinizi ve Ayarlar’dan uygulamanın kararlı sürümüne geri dönebileceğinizi belirtiyor.

Genel önizlemeye girdikten sonra, bir dizi yeni özellik fark edeceksiniz. Google’a göre, bu özellikler şunları içerir:

 • Favoriler: Evinizdeki en önemli şeylere hızlı erişim için bu sekmeye cihazlar ve eylemler ekleyin. Bu, uygulamayı başlatır başlatmaz canlı akışlarınızı görüntüleyebilmeniz için uyumlu kameralarınızı favorilere ekleme özelliğini içerir. Sekmenin üst kısmında yeni bir
 • Uyumlu ışıklar, kameralar ve termostatlar gibi benzer cihaz gruplarını hızlı bir şekilde görüntülemenize ve kontrol etmenize yardımcı olan Alanlar görünümü.
 • Cihazlar: Tüm uyumlu cihazlarınızı kolayca bulun ve durumlarını kontrol edin.
 • Otomasyonlar: Tüm Ev ve Kişisel Rutinlerinizi tek bir yerde oluşturun ve yönetin. Yeni başlangıçlar, koşullar ve eylemlerle artık evinizi daha güvenli, hayatınızı kolaylaştıracak ve gününüzü daha eğlenceli hale getirebilecek ev otomasyonlarını kolayca oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.
 • Etkinlik: Evinizin içinde ve çevresinde neler olduğunu gözden geçirin.
 • Ayarlar: Tüm cihazlarınız, hizmetleriniz ve ev üyeleriniz için ayarları bulun ve yönetin.
 • Dikey video geçmişi zaman çizelgesi: Saatlerce video geçmişini hızlıca tarayın veya canlı izlemeye atlayın.
 • Olay görünümleri: Bir olaylar listesine erişin ve kesin bir ana kadar fırçalayın. Videoyu telefonunuzda veya tabletinizde yatay modda da görebilirsiniz.
 • Canlı videoyu ana ekranda hızlı bir şekilde görüntüleyin: Nest Cam’lerinizden ve Kapı Zillerinizden gelen videoları tek bir uygun yerde görün.
 • Medya mini oynatıcı: Ses seviyesini ayarlayabilmeniz veya uzaktan kumandaya erişebilmeniz için kontrollere hızlı erişim ile evinizde ne çaldığını görün.

Genel önizlemeye katılmadan önce bunun Google Home uygulamasının kararsız bir sürümü olduğunu unutmayın. Buglarla karşılaşmanız olasıdır. Bilinen bazı sorunlar arasında otomasyonlarınızı favorilere alamama, yeniden kurulumdan sonra kararlı sürüme geri dönme, eski cihazlar için destek eksikliği ve daha fazlası sayılabilir.

Teknory