Google One’dan VPN artık Windows ve Mac’te kullanılabilir –

Hadlee Simons / Android Otoritesi TL; DR Google One’dan VPN artık Windows ve macOS bilgisayarlarda kullanılabilir. VPN’nin masaüstü sürümü 22 ülkede kurulabilir. 2 TB veya daha yüksek planlara sahip Google One Premium müşterileri için ücretsiz olarak sunulur. Geçen ay Google, Google One’ın VPN adlı Android ve iOS cihazları için yeni bir sanal özel ağ hizmeti […]

Google One’dan VPN artık Windows ve Mac’te kullanılabilir –

Hadlee Simons / Android Otoritesi

TL; DR

  • Google One’dan VPN artık Windows ve macOS bilgisayarlarda kullanılabilir.
  • VPN’nin masaüstü sürümü 22 ülkede kurulabilir.
  • 2 TB veya daha yüksek planlara sahip Google One Premium müşterileri için ücretsiz olarak sunulur.

Geçen ay Google, Google One’ın VPN adlı Android ve iOS cihazları için yeni bir sanal özel ağ hizmeti duyurdu. Bugün şirket, kullanılabilirliğini Windows ve Mac masaüstü platformlarında genişletiyor.

Bugünden itibaren masaüstünde Google One’dan VPN, Premium planlardaki tüm Google One üyeleri tarafından kullanılabilecek. Bu, 2 TB veya daha yüksek bir plan için ödeme yaparsanız, ek ücret ödemeden otomatik olarak Google One’dan VPN alacağınız anlamına gelir.

Google, VPN’inin masaüstü sürümünün şu anda Android ve iOS’ta mevcut olduğu pazarlarda mevcut olacağını söylüyor. Bunlara ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya ve daha fazlası dahildir. İşte 22 pazarın tam listesi hizmetin mevcut olduğu yer.

Windows ve Mac’te Google One’dan VPN nasıl edinilir?

Google One Windows'tan VPN

Hizmet için uygunsanız, yani 2 TB veya daha yüksek bir Google One planınız varsa, VPN’yi Google One web sitesinden indirebilirsiniz.

  • macOS veya Windows bilgisayarınızda Google One web sitesine gittiğinizde Avantajlar sayfasına gidin.
  • Altında Birden fazla cihaz için VPNTıklayın Detayları göster
  • Tıklamak İndir uygulaması ve indirmeyi onaylayın.
  • Açık VpnByGoogleOne.dmg Mac kullanıyorsanız veya VpnByGoogleOne.exe Windows kullanıyorsanız
  • VPN’yi yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

Google One üyeleri, VPN’yi Android, iOS, Windows veya Mac cihazlarda kullanabilmeleri için planlarını ve VPN’yi ek ücret ödemeden en fazla beş aile üyesiyle paylaşabilir.

“Gizlilik ve güvenlik garantilerimizin yüksek derecede şeffaflığına ve doğrulanabilirliğine bağlıyız. Yakın zamanda, Windows ve macOS için masaüstü uygulamalarını kapsayacak şekilde bu denetimin bir uzantısını tamamladık,” Google bir basın açıklamasında yazdı ve VPN’nin çevrimiçi etkinliğinize ve kimliğinize bağlanamayacağını yineledi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow