Gotham Knights, son güncellemeden sonra Steam’de oynanamıyor

Gotham Şövalyeleri Oyuncular, en son yazılım güncellemesinin ardından oyunun artık Steam’de oynanamadığını bildiriyor. Hayranlar, klavye sorunlarını, ortak oyun sorunlarını ve genel oyun kararlılığını iyileştirecek bir yama içeren bir güncelleme indirdiklerinde dün gece başlayan sorundan şikayet etmek için sosyal medya kuruluşlarına başvurdular. Gotham Şövalyeleri geçen hafta başlatıldı. Göre bilgisayar oyuncusuyama Çarşamba günü tartışmalı korsanlıkla mücadele yazılımı […]

Gotham Knights, son güncellemeden sonra Steam’de oynanamıyor

Gotham Şövalyeleri Oyuncular, en son yazılım güncellemesinin ardından oyunun artık Steam’de oynanamadığını bildiriyor.

Hayranlar, klavye sorunlarını, ortak oyun sorunlarını ve genel oyun kararlılığını iyileştirecek bir yama içeren bir güncelleme indirdiklerinde dün gece başlayan sorundan şikayet etmek için sosyal medya kuruluşlarına başvurdular. Gotham Şövalyeleri geçen hafta başlatıldı. Göre bilgisayar oyuncusuyama Çarşamba günü tartışmalı korsanlıkla mücadele yazılımı Denuvo’yu geçici olarak kaldırdı, ancak 15 saat sonra tekrar yamalandığında, güncelleme oyunu oynanamaz hale getirdi.

Paratrooper101 şunu yazdı: Reddit Güncellemeyi Steam’de sıraya koymaya çalıştıklarını, yalnızca asla indirmemesi veya yüklememesi için. Kaldırmaya ve yeniden yüklemeye çalıştıklarında bile Gotham Şövalyeleri, oyunun güncellenmesini veya yüklenmesini engelleyen bir “Bildiri kullanılamıyor” hatası alırlardı. Ancak yine de Steam Mağazasından satın alınabilir.

Warner Bros. Games Support’un resmi Twitter hesabı, bildirim hatasından şikayet eden kişilere, şirketin sorunu aktif olarak araştırdığını söyleyerek yanıt veriyor.

Yani Gotham Knights artık Steam’de oynanamaz, kurulamaz veya güncellenemez, ancak yine de satın alınabilir

Dün geceden beri böyle ve herhangi bir resmi açıklama ya da güncelleme yok. @GothamKnights @WBGamesMTL

Bununla ilgili bir şey bulmak için kazmanız gerekiyor. Hmm https://t.co/FxEKdQZHNz

— ???????????????????????????????? ???????????????????????????? (@voyagersRevenge) 28 Ekim 2022

Cuma öğleden sonra saat 15:40 civarında, Warner Bros. Games’ten bir geliştirici şu açıklamayı yayınladı: Gotham Şövalyeleri Discord sunucusu. “Bazı Steam PC oyuncularının kurulum sorunları yaşadığının farkındayız ve indirme işleminin gerçekleştiğini görebilmeniz için şimdi Valve ile bir düzeltme yayınlıyoruz.” Daha sonra kullanıcılara oyunun resmi web sitesine bir bağlantı verdiler. hataları bildir hala sorun yaşıyorlarsa.

Gotham Şövalyesi artık PC, Xbox Series X ve PS5’te mevcut.

Editörün Önerileri


Teknory