Gran Turismo filmi: Çıkış tarihi, David Harbour oyuncu kadrosuna katıldı, erken arsa detayları

Brad Norton ❘ Yayınlanan: 2022-11-14T05:35:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-14T04:21:31 Ünlü yönetmen Neill Blomkamp, ​​Sony’nin amiral gemisi yarış simülatörü serisini büyük ekrana uyarlamaya çalışırken, bir Gran Turismo filmi resmi olarak geliştiriliyor. Konunun erken özetinden yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna bir göz atmaya kadar, bilmeniz gereken her şey burada. Video oyunu uyarlamaları son zamanlarda çok revaçta ve Sony bu […]

Gran Turismo filmi: Çıkış tarihi, David Harbour oyuncu kadrosuna katıldı, erken arsa detayları

Yayınlanan: 2022-11-14T05:35:00

Güncellenmiş: 2022-11-14T04:21:31

Ünlü yönetmen Neill Blomkamp, ​​Sony’nin amiral gemisi yarış simülatörü serisini büyük ekrana uyarlamaya çalışırken, bir Gran Turismo filmi resmi olarak geliştiriliyor. Konunun erken özetinden yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna bir göz atmaya kadar, bilmeniz gereken her şey burada.

Video oyunu uyarlamaları son zamanlarda çok revaçta ve Sony bu yükün artmasına yardımcı oluyor. Nathan Drake’in Uncharted’daki (2021) beyazperdede ilk çıkışından HBO’daki Last of Us serisine ve hatta Horizon, God of War ve Twisted Metal için yolda olan projelere kadar heyecanlanacak çok şey var.

Bu listeye katılmak ve yakın gelecekte yeni kitlelere geçmek Gran Turismo’dan başkası değil. Sony’nin ikonik yarış serisi hiçbir zaman hikayeleriyle değil, ayrıntılara gösterdiği olağanüstü dikkatiyle bilinmese de, seriyi beyazperdeye taşımaya yardımcı olmak için yepyeni bir anlatı şekilleniyor.

Zaten büyük isimler eklenmiş ve yapım devam ederken, Gran Turismo’nun yerel sinemanıza girmesi çok uzun sürmeyecek. Bu yüzden oraya varmadan önce, şu ana kadar film uyarlaması hakkında bildiğimiz her şeyi tazelediğinizden emin olun.

İçindekiler

Gran Turismo filmi: Çıkış tarihi

Gran Turismo filmi şu anda gösterime girecek 11 Ağustos 2023 Cuma. Bu, Sony’nin projeyi ilk kez 2022’de tanıttığı zaman duyuruldu.

Açıkça erken günler ve yukarıda listelenen tarih her zaman değişebilir olsa da, üretim yolunda görünüyor. Çekimler 13 Kasım 2022’de başladı, yani hedeflenen yayından önce post prodüksiyon için bolca yer var.

Çekimler boyunca planlar değişirse, daha fazla gelişmeyle sizi burada bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Gran Turismo filmi: David Harbour manşetlere çıktı

Gran Turismo uyarlaması ilk duyurulduğunda, en başından beri büyük bir isim eklenmişti: David Harbour. Harbour, Stranger Things’den Black Widow’a son yıllarda bazı gişe rekorları kıran yapımlarda yer aldı ve bir sonraki gündem Gran Turismo.

Ona, Yüzüklerin Efendisi ve Karayip Korsanları ününden Hollywood yıldızı Orlando Bloom eşlik ediyor. İki A-listers’ın yanı sıra görece yeni gelenler Darren Barnet, Archie Madekwe ve Josha Stradowski. Kesin roller henüz onaylanmadı, ancak aşağıdaki erken arsa ayrıntıları bize ne bekleyeceğimiz konusunda bir fikir veriyor.

Başarılı Yönetmen Neill Blomkamp projeyi yönetmeye hazırlanıyor. En çok District 9, Elysium ve Chappie gibi isimlerle yaptığı bilim kurgu çalışmasıyla tanınan, daha temelli yarış projesi, görünüşe göre onun tipik yapımlarından ayrılıyor.

Stranger Things'de David HarbourNetflix

David Harbour yaklaşmakta olan Gran Turismo filminde başrolde.

Gran Turismo filmi: İlk senaryo detayları

Gran Turismo filminin tam hikayesi henüz belirsiz olsa da, erken bir açıklama daha gerçekçi bir anlatıya işaret ediyor. Özellikle yetenekli bir yarış sim sürücüsünün hikayesini takip eden film, dijital aceleden profesyonel kurslardaki anlaşmaya kadar olan yolculuklarını takip edecek.

Harbor’ın bir akıl hocası rolü oynamaya ve daha genç bir sürücüyü pistte yıldız olmaya yönlendirmeye hazır olduğu söyleniyor.

Gran Turismo filminin fragmanı var mı?

Şu anda Gran Turismo filminin fragmanı yok. Prodüksiyon henüz yeni başladığı için, en azından birkaç ay boyunca herhangi bir görüntü görmeyeceğiz.

Ağustos çıkış tarihiyle, ilk fragmanı 2023’ün ikinci çeyreğinde bir aşamada beklemek güvenli, ancak daha fazla ayrıntı ortaya çıkar çıkmaz sizi burada bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Teknory