Günlük görevler için uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayara mı ihtiyacınız var? Bu yenilenmiş MacBook’u %79 indirimle deneyin.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 31 Ekim itibariyle yenilenmiş bir MacBook Air (8GB RAM, 256GB SSD) alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 270,99$’a — bu, 1.299$’lık orijinal maliyetinden %79’luk bir indirim. Yeni bir bilgisayar için alışveriş yapıyorsanız, yalnızca iş için kullanılacak bir makine arıyorsanız, ağır hizmet yazılımlarını çalıştırabilen yepyeni bir makineye …


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 31 Ekim itibariyle yenilenmiş bir MacBook Air (8GB RAM, 256GB SSD) alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 270,99$’a — bu, 1.299$’lık orijinal maliyetinden %79’luk bir indirim.


Yeni bir bilgisayar için alışveriş yapıyorsanız, yalnızca iş için kullanılacak bir makine arıyorsanız, ağır hizmet yazılımlarını çalıştırabilen yepyeni bir makineye ihtiyacınız olmayabilir. Video oluşturmayacak veya modern video oyunları oynamayacaksanız, yenilenmiş bir bilgisayarla daha fazla şansınız olabilir.(yeni bir sekmede açılır) %70 indirimli ve yalnızca 270,99$’a mal olan bu MacBook Air gibi harika çalışıyor ve daha düşük bir fiyata alınabiliyor.

Küçük günlük görevler için uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar

Uygun fiyatlı bir bilgisayara ihtiyacınız varsa(yeni bir sekmede açılır) bu işi halledecek, bu harika bir keşif olabilir. Yenilenmiş bir “B” derecesine sahiptir, yani yepyeni olmadığına dair bazı küçük işaretler olabilir. Eğim veya kasada hafif çizikler ve gövdede hafif çizikler veya oyuklar fark edebilirsiniz, ancak işaretler yüzeyseldir.

İster bir e-posta yazıyor, ister bazı ödevleri bitiriyor veya bir film yayınlıyor olun, bu yenilenmiş MacBook Air size yardımcı olur. Tek bir şarjla dokuz saate kadar dayanabilen bir pili var. LED arkadan aydınlatmalı ekran ve Intel HD Graphics 5000 kristal netliğinde video sağlar ve müzik veya podcast’leri dinlemek, toplantılara katılmak veya doğrudan bilgisayarınızdan video izlemek için Bluetooth kulaklıklarınızı bağlayabilirsiniz.

8 GB RAM ile Microsoft 365 veya Google Workspace gibi çoğu uygulamayı kolaylıkla çalıştırabileceksiniz. Ayrıca, 256 GB yerel depolama ile çok çeşitli uygulamaları yüklü tutabilir veya filmlerle yükleyebilir ve video kitaplığınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Sizin için yeni olan MacBook Air’den tasarruf edin

Üretkenlik yazılımı aracılığıyla en önemli makineniz haline gelebilecek uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, bu dizüstü bilgisayar işinizi görebilir. Yenilenmiş bir MacBook Air edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 270,99$’a (düzenli 1,299$) satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory