Günlük Yetkili: ???? Yaşasın mikro USB

???? Günaydın ve Salı Günlük Otoritesine hoş geldiniz. Tatilden yeni döndüm ve izin haftamda Plague Tale: Requiem oynamaktan zevk alıyorum – yine de bu fareler korkunç! Mikro-USB yaşıyor Dhruv Bhutani / Android Otoritesi USB-C birkaç yıldır piyasada olmasına rağmen, okuyucularımızdan herhangi birinin hala mikro USB bağlantısı kullanan cihazlara sahip olup olmadığını merak ettik. Anketimizde 11,450’den […]

Günlük Yetkili: ???? Yaşasın mikro USB

Realme 5 mikro USB bağlantı noktası ve tek hoparlör

???? Günaydın ve Salı Günlük Otoritesine hoş geldiniz. Tatilden yeni döndüm ve izin haftamda Plague Tale: Requiem oynamaktan zevk alıyorum – yine de bu fareler korkunç!

Mikro-USB yaşıyor

Mikro USB bağlantı noktasını gösteren Fire Stick 2020 Sürümü

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi

USB-C birkaç yıldır piyasada olmasına rağmen, okuyucularımızdan herhangi birinin hala mikro USB bağlantısı kullanan cihazlara sahip olup olmadığını merak ettik. Anketimizde 11,450’den fazla oy kullandınız ve sonuçlar ufuk açıcıydı…

 • Aksesuar alanı, oyun kontrolörleri, e-okuyucular, kulaklıklar, güç bankaları, Bluetooth hoparlörler ve daha fazlasının övgüye değer olduğu anket sonuçlarımıza hakim oldu.
 • Ancak bazı kişilerin hala mikro USB bağlantı noktalarına sahip akıllı telefonlar kullandığını bilmek sizi şaşırtabilir. Aslında, ankete katılanların %13’ü, USB-C bağlantı noktaları endüstride geniş çapta benimsenmiş olsa da, hala standardı kullanan bir akıllı telefonlarına sahip olduklarını söyledi.
 • Toplamda, %46’nız mikro USB bağlantı noktasına sahip bir aksesuarınız olduğunu söyledi, bu nedenle standardın hızlı bir yere gitmediği açık.

Güç bankaları, PS4 ve daha fazlası

 • Anket sonuçları yorumlarında bahsedilen cihazlar arasında PlayStation 4 ve Xbox denetleyicileri, TV klavyeleri, kulaklıklar, şarj edilebilir ışıklar, araç kameraları, güç bankaları ve Raspberry Pis vardı.
 • Başka yerlerde, %17’niz ankette belirtilen mikro USB aygıtlarından en az ikisine veya daha fazlasına sahip olduğunuzu söylerken, %12’si mikro USB bağlantı noktasına sahip bir tablet veya e-okuyucuya sahip olduğunu ve kullandığını söyledi.
 • Katılımcıların yalnızca %13’ü herhangi bir mikro USB cihazı kullanmıyor.
 • En yeni Kindle ve PS5 gibi cihazlar USB-C’ye geçiş yapmış olsa da, hala mikro-USB bağlantı noktalarına sahip birçok cihaz var.
 • Evimizde mikro USB bağlantılı dört cihaz saydım: PS4, güvenilir Kindle Paperwhite – bu Kara Cuma günü yeni bir Paperwhite görüyorum – televizyonum için bir mini klavye ve bir kamera şarj cihazı.

salı şeyi

Mutlu görünen bir karga

Son Twitter dramalarından sıkıldıysanız, CrowTok’a göz atın. Evet, bu bir şeydir.

 • Bu küçük TikTok nişi son derece aktif ve kargaları ve diğer kuşları besleyen insanların videolarının yanı sıra, kargaların insanlarla olan ilişkilerini keşfetmeyi amaçlıyor.
 • Corvids olarak bilinen kuş ailesi, kargaları, saksağanları ve kuzgunları içerir.
 • Kargalar akıllı olan tek kuş değil, ancak Cornell kuşbilimci Kevin McGowan buna inanıyor onların zekası bizde derinden yankılanıyor çünkü biz insanların üstün olduğu birçok şeyde iyiler.
 • Örneğin, biliyor muydunuz? kargalar insan yüzlerini tanıyabilir ve ayrıca bu bilgiyi arkadaşlarına ileterek onları tehlike veya nezaketle ilişkilendirebilir mi? Evet, bu aynı zamanda intikam planları yapabilecekleri anlamına da gelebilir, bu yüzden mahallenizdeki kuşlara karşı nazik olun…
 • Kargalar da kendi düşüncelerini düşünebilirbu onları neden sık sık yolda otururken, boşluğa bakarken gördüğünüzü açıklayabilir.

TikTok’ta yeni misiniz? Platformda başlamanıza yardımcı olacak TikTok videolarının nasıl oluşturulacağına dair kullanışlı bir kılavuzumuz var.

Paula Beaton, Kopya Editörü.

Teknory