Haftalık Otorite: Google’ın olası Pixel sırrı

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi ⚡ Unutulmaz bir sürümüne hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Google’ın gizli üst düzey Pixel telefonu, Musk’ın Twitter’ı devralması, USB-C standartlarında haberler ve lanetli Halloween nesneleri ile 218. baskı burada… ???? Mutlu Cadılar Bayramı hafta sonu! Tatile çıkmadan önce yerel …

Haftalık Otorite: Google’ın olası Pixel sırrı

Bir kitap üzerinde telefonun Pixel 7 Pro ela arkası

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi

⚡ Unutulmaz bir sürümüne hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Google’ın gizli üst düzey Pixel telefonu, Musk’ın Twitter’ı devralması, USB-C standartlarında haberler ve lanetli Halloween nesneleri ile 218. baskı burada…

???? Mutlu Cadılar Bayramı hafta sonu! Tatile çıkmadan önce yerel bir kitapçıda gotik bir kurgu gecesi ile erkenden kutluyorum ve önümüzdeki hafta sonu sizi Hadlee ve Jonathan ile baş başa bırakıyorum. Diğer tarafta görüşürüz!

Bu haftanın popüler haberleri

Elinde Pixel 7 Pro ela

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi

Elma:

Sosyal medya:

  • Resmi: Elon Musk Twitter’ın sahibi ve diğerlerinin yanı sıra eski CEO Parag Agarwal, CFO Ned Segal ve genel danışman Sean Edgett’i çoktan kovdu.
  • Yeni rapor en kötü korkuları doğruluyor gibi görünüyor TikTok’un verileri nasıl kullandığı hakkında: Çinli ana şirket ByteDance’deki bir ekip, “bazı belirli Amerikan vatandaşlarının kişisel konumlarını izlemek” için uygulamadan gelen verileri kullanmayı planladı.

Başka bir yerde:

Filmler/TV:

Only Murders in the Building sezon 2 - Haziran'da Hulu'da yeni

Oyun:

kuzu kültü devolver dijital

İncelemeler

Samsung Galaxy Watch 5 aktivite halkası

Andy Walker / Android Otoritesi

Özellikler

Aralık 2021'den WhatsApp stok fotoğrafı 5

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Haftalık Harika

bebek robert

Doğaüstüne inansanız da inanmasanız da, 31 Ekim resmi olarak goblinlerin ve gulyabanilerin dolaştığı ve geceleri çarpışan şeylerin asla araştırılmaması gereken yılın en ürkütücü gecesidir.

Cadılar Bayramı-y her şeyin damarında rastladık bu lanetli nesneler topluluğu Atlas Obscurabu da yatmadan önce mükemmel bir okuma sağlar (lütfen yapmayın).

  • gibi zevkleri içerir. Bebek Robert1994’ten beri Florida’daki Key West’teki Fort East Martello Müzesi’nde bulunan perili bebek. Bu güne kadar müze, boşanmadan araba kazalarına kadar, oyuncak bebeğin neden olduğu varsayılan kötülüklerle ilgili düzenli raporlar alıyor.
  • Sonra orada ağlayan bir çocuğun lanetli tablosu 1980’lerde İngiltere’de çıkan bir dizi ev yangınından sorumlu tutulan kişi (burayı hava karardıktan sonra okumamanız için sizi uyarmıştık) ????.
  • ya da ne dersin çalınan ametistin laneti? 1857 isyanı sırasında Hindistan’dan çalınmış, sahiplerine umutsuzluk ve yıkımdan başka bir şey getirmemiştir. Bugün Londra’daki Doğa Tarihi Müzesi’nin kasasında bulunuyor, ancak önceki sahibi, ölümünden üç yıl sonrasına kadar çıkarmamalarını katı bir talimatla bir banka kasasının içindeki yedi farklı kutuya kilitledi. Notunda şunlar yazıyordu: “O zaman kim açarsa, önce bu uyarıyı okusun, sonra mücevherle istediğini yapsın. Ona tavsiyem onu ​​denize atmasıdır.”

Bu senin için yeterli terör değilse, Atlas Obscura ayrıca bazılarını çok nazikçe yuvarladı perili ev hikayeleri Bu, All Hallow’s Eve’i mükemmel bir şekilde okumanızı sağlar.

kambur

Teknik Takvim

  • 8 Kasım: Skull and Bones Xbox Series S/X, PS5, PC ve Luna için çıkış tarihi
  • 9 Kasım: God of War: Ragnarok PS4, PS5’te çıktı
  • 9-11 Kasım: Mediatek Yönetici Zirvesi 2022
  • 15-17 Kasım: Qualcomm’un Snapdragon Zirvesi
  • 18 Kasım: The Dark Pictures: The Devil in Me PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X ve PC’de çıkıyor

Haftanın Teknoloji Tweeti

30 dakikalık telefon görüşmesi

Kulağa oldukça ürkütücü geliyor:

Ekstra bir şey: Ödeme bu ürkütücü çizgi roman itibaren Sabah DemlemekMax Knoblauch, Spirit Halloween’in her sonbaharda Amerika’nın striptiz merkezlerine nasıl hakim olduğunu anlatıyor.

Paula Beaton, Kopya Editörü.

Teknory