Hangi elma tarikatı? Steve Jobs’un eski sandaletleri 200 bin dolara satılıyor.

TL;DR Kesinlikle Apple kültünde olmayan bir kişi, az önce Steve Jobs’un eski sandaletlerine 218.750 dolar ödedi. Pis Birkenstock sandaletlerinde hâlâ Jobs’un ter lekeleri var. Sandaletler ayrıca bir NFT ile geldi. Android dünyasında, bazı hayranların markaya duyduğu tutkuyu anlatırken “Apple kültü” terimini kullanmayı seviyoruz. Bazen, Apple hayranları şirketin söylediği hemen hemen her şeye inanacak gibi görünüyor.… Okumaya devam et Hangi elma tarikatı? Steve Jobs’un eski sandaletleri 200 bin dolara satılıyor.

Hangi elma tarikatı?  Steve Jobs’un eski sandaletleri 200 bin dolara satılıyor.

TL;DR

  • Kesinlikle Apple kültünde olmayan bir kişi, az önce Steve Jobs’un eski sandaletlerine 218.750 dolar ödedi.
  • Pis Birkenstock sandaletlerinde hâlâ Jobs’un ter lekeleri var.
  • Sandaletler ayrıca bir NFT ile geldi.

Android dünyasında, bazı hayranların markaya duyduğu tutkuyu anlatırken “Apple kültü” terimini kullanmayı seviyoruz. Bazen, Apple hayranları şirketin söylediği hemen hemen her şeye inanacak gibi görünüyor. Tabii ki, hepimiz bu terimi şaka olarak kullanıyoruz ve aslında hiçbir tarikatın var olmadığını biliyoruz.

Bununla birlikte, muhtemelen gerçek bir Apple kültü olma durumu biraz daha güçlendi. Geçtiğimiz hafta sonu, kimliği belirsiz bir alıcı, Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs tarafından giyilen bir çift eski Birkenstock sandalet için tam olarak 218.750 dolar ödedi. tarafından ilk fark edildiği gibi CNNJulien’s Müzayede Evi pis eski ayakkabıları satışlarının bir parçası olarak sattı. Simgeler ve Putlar: Rock ‘N’ Roll Müzayedesi.

Bu makalenin başında Jobs’ın sandalet giydiği eski bir fotoğrafını görebilirsiniz. Aşağıda, terli süet ayakkabıların müzayedeye çıkarıldığı zamanki halini görebilirsiniz.

Müzayede evinin iddiasına göre bu sandaletler, Jobs’ın eski bir ev yöneticisi olan Mark Sheff tarafından kurtarılmıştı. Görünüşe göre Sheff, Jobs’ın ev temizliği sırasında çöpten sandaletleri almış.

Julien, Birkenstocks’un yaklaşık 60.000$’a çıkmasını bekliyordu. Bununla birlikte, Apple kültü görünüşe göre güçlü ve müzayede, 200 bin $ + nihai fiyata inmeden önce bu sayıyı hızla aştı.

Açık artırmanın galibi, fiziksel sandaletlerin yanı sıra ayakkabının 360 derecelik bir temsilini içeren bir NFT de aldı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow