Harry Styles Music for a Sushi Restaurant videosunun anlamı açıklandı

28 Ekim 2022, 15:34 | Güncelleme: 28 Ekim 2022, 17:06 Harry Styles’ın ‘Music for a Sushi Restaurant’ videosunun anlamının ardındaki bu teori aklınızı başınızdan alacak. Harry Styles hayranlarının ‘Music for a Sushi Restaurant’ müzik videosunun anlamı hakkında bir teorileri var ve bu yürek parçalayıcı. Dün (27 Ekim), Harry Styles ‘Music for a Sushi Restaurant’ için …

Harry Styles Music for a Sushi Restaurant videosunun anlamı açıklandı

28 Ekim 2022, 15:34 | Güncelleme: 28 Ekim 2022, 17:06

Harry Styles’ın ‘Music for a Sushi Restaurant’ videosunun anlamının ardındaki bu teori aklınızı başınızdan alacak.

Harry Styles hayranlarının ‘Music for a Sushi Restaurant’ müzik videosunun anlamı hakkında bir teorileri var ve bu yürek parçalayıcı.

Dün (27 Ekim), Harry Styles ‘Music for a Sushi Restaurant’ için bir görsel yayınladı. Videoda, Harry bir insan-kalamar melezi olarak görünüyor. Onu suşiye çevirmeyi planlayan bir suşi restoranının sahipleri tarafından bulunur. Şarkı söyleyebildiğini anladıklarında restoranlarını bir lounge bara dönüştürürler. Ancak, Harry sonunda sesini kaybeder ve sonuçta suşiye dönüşür.

Yine de hepsi ne anlama geliyor? Hayranlar videonun arkasındaki anlamı çözdüklerini düşünüyorlar ve bu aklınızı başınızdan alacak.

DEVAMINI OKU: Harry Styles hayranı, onu turda görmek için kalp ameliyatını erteledikten sonra viral oldu

Harry Styles Music for a Sushi Restaurant videosunun anlamı açıklandı

Harry Styles Music for a Sushi Restaurant videosunun anlamı açıklandı.

Resim: Columbia Records


28 Ekim’de Twitter’da bir kişi tweet attı: “Bir suşi restoranı müzik videosunun müziğinin eğlence endüstrisi için nasıl bir alegori olduğu ve bir sanatçının yeteneklerini vermek yerine nasıl yetersiz kaldığı hakkında bir makale yazmak istiyorum. geliştirmek ve daha iyisini yapmak için alan, bunun yerine sadece yok edildiler.” Tweet, birçok taraftarın aynı fikirde olmasıyla hızla viral oldu.

Bir başkası videodaki şiddet temalarını övdü ve şöyle yazdı: “Bu videonun neden bu kadar açık ve rahatsız edici olduğu konusunda kafası karışan tüm Harries için. Böyle olması gerekiyordu. Harry sektörde böyle hissediyor. Sansasyonel bir parça gibi. her an pişirilip yok edilebilen et.

Diğerleri, videonun doğrudan Harry’nin menajeri Jeff Azos’u çağırdığını düşünüyor. Başka bir hayran tweet attı: “Öyleyse şunu alayım Jeff Harry ile bir suşi restoranında tanıştı ve mv’de Harry kelimenin tam anlamıyla kapana kısıldı ve bir suşi restoranında eğlence için zorla kullanıldı, daha gürültülü olabilir mi????? #FreeHarry” .

Harry ve Jeff’in ilk nerede tanıştığı belli olmasa da, Charlie Puth kısa süre önce kendisinin bir suşi restoranında Harry ve Jeff’e çarptı Yıllar önce. Olduğu söyleniyor, Harry aslında Jeff ile iyi ilişkiler içinde görünüyor. 2021’de Harry’nin Jeff’in düğününü yönetti.

Haliyle Harry, videonun arkasındaki anlamı henüz tartışmadı. Yaparsa sizi güncelleyeceğiz.

‘Bir Suşi Restoranı için Müzik’ videosunun ne hakkında olduğunu düşünüyorsunuz?

Teknory