HBO, Westworld’ü iptal etti ve hayranlar buna inanamadı

Philip Trahan ❘ Yayınlanan: 2022-11-04T20:58:43 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-04T20:58:51 Şaşırtıcı derecede ani bir duyuruyla HBO, 4. Sezonun ardından distopik, bilim kurgu draması Westworld’ü iptal ettiğini duyurdu. Westworld, bilimkurgu öğelerini, neo-Batı ortamını ve bol miktarda gizemi bir araya getirerek 2016’da ilk kez gösterime girdiğinde izleyicileri şaşırttı. Sezon 4, Sezon 1’in inanılmaz zirvelerinden düşen reytingleri geri getirmek için …

HBO, Westworld’ü iptal etti ve hayranlar buna inanamadı

Yayınlanan: 2022-11-04T20:58:43

Güncellenmiş: 2022-11-04T20:58:51

Şaşırtıcı derecede ani bir duyuruyla HBO, 4. Sezonun ardından distopik, bilim kurgu draması Westworld’ü iptal ettiğini duyurdu.

Westworld, bilimkurgu öğelerini, neo-Batı ortamını ve bol miktarda gizemi bir araya getirerek 2016’da ilk kez gösterime girdiğinde izleyicileri şaşırttı.

Sezon 4, Sezon 1’in inanılmaz zirvelerinden düşen reytingleri geri getirmek için elinden geleni yaparken, beklentileri karşılamamış gibi görünüyor.

Şimdi, HBO dizinin iptal edildiğini duyurdu ve oyuncu kadrosuna, yapımcılara, ekibe ve izleyicilere dört sezon boyunca diziyi destekledikleri için teşekkür eden bir açıklama da dahil olmak üzere dizinin iptal edildiğini duyurdu.

HBO, bilim kurgu Western draması Westworld’ü iptal etti

Göre hollywood muhabiriHBO, dizinin iptal kararıyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Lisa ve Jonah, geçtiğimiz dört sezon boyunca izleyicileri akıllara durgunluk veren bir yolculuğa çıkardılar ve her adımda çıtayı yükselttiler.

“Son derece yetenekli oyuncu kadrosu, yapımcıları ve ekibi ile Kilter Films, Bad Robot ve Warner Bros. Television’daki tüm ortaklarımızla birlikte onlara çok minnettarız. Bu yolculukta onlara katılmak benim için heyecan vericiydi.”

Westworld hayranları yanıtlıyor

Doğal olarak taraftarlar ani duyuru karşısında şok oldu ve tepkilerini paylaşmak için sosyal medyaya yöneldi.

Westworld’ün yapım şirketi Kilter Films de iptalin ardından bir açıklama yaptı.

“Westworld’ü yapmak, kariyerlerimizin en önemli noktalarından biri oldu. Bu silinmez karakterleri ve parlak dünyaları yarattığı için olağanüstü oyuncu kadromuza ve ekibimize derinden minnettarız.

“AI derebeylerimiz bunu yapmamızı yasaklamadan önceki kısa zaman diliminde, hem insan hem de ötesinde bilincin geleceği hakkında bu hikayeleri anlatma ayrıcalığına sahip olduk.”

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow