Heartstopper’s Kit Connor, onu biseksüel olarak ortaya çıkmaya zorlayan trolleri çağırıyor

1 Kasım 2022, 11:27 Heartstopper bu yılın başlarında Netflix’te çıkış yaptığından beri insanlar Kit Connor’a cinselliğini etiketlemesi için baskı yapıyor. kalp durdurucu yıldız Kit Connor biseksüel olarak ortaya çıktı ve şovun izleyicilerini cinselliğini etiketlemesine neden olduğu için çarptı. Fanları kalp durdurucu Kit Connor’ın Netflix gençlik dramasında biseksüel bir karakter oynadığını zaten bilecektir. Nick rolünü üstlendiğinden …

Heartstopper’s Kit Connor, onu biseksüel olarak ortaya çıkmaya zorlayan trolleri çağırıyor

1 Kasım 2022, 11:27

Heartstopper bu yılın başlarında Netflix’te çıkış yaptığından beri insanlar Kit Connor’a cinselliğini etiketlemesi için baskı yapıyor.

kalp durdurucu yıldız Kit Connor biseksüel olarak ortaya çıktı ve şovun izleyicilerini cinselliğini etiketlemesine neden olduğu için çarptı.

Fanları kalp durdurucu Kit Connor’ın Netflix gençlik dramasında biseksüel bir karakter oynadığını zaten bilecektir. Nick rolünü üstlendiğinden beri hayranlar, Kit’in gerçek hayatta cinselliği hakkında varsayımlarda bulundular ve gösterinin başlamasından kısa bir süre sonra Kit, Twitter’da onlara seslendi. Yazdı: “Görünüşe göre buradaki bazı insanlar cinselliğimi benden daha iyi biliyor…”

Bununla birlikte, o zamandan beri, insanlar Kit’i cinselliği hakkında takip etmeye devam etti. Geçen ay (13 Eylül), Kit, el ele tutuşarak filme çekildi. Kübalı Bir Kızın Rehberi Paris’te başrol oyuncusu Maia Reficco ve hayranları onu queerbaiting yapmakla suçlamaya başladı. 18 yaşındaki çocuk daha sonra tweet atarak yanıt verdi: “Bu aptalca aptal bir uygulama. Artık bundan biraz sıkıldım, twitter’ı silmekten sıkıldım :)”.

Şimdi Kit, çıkıp cinselliğini alenen etiketlemesinde ısrar eden insanlara hitap etmek için Twitter’a geri döndü.

DEVAMINI OKU: Heartstopper’dan Kit Connor, queerbaiting yapmakla suçlandıktan sonra Twitter’ı ‘bıraktı’

Heartstopper'dan Kit Connor biseksüel olarak çıkıyor ve hayranlarını onu buna zorladıkları için çağırıyor

Heartstopper’dan Kit Connor biseksüel olarak çıkıyor ve hayranlarını onu buna zorladıkları için çağırıyor.

Resim: John Phillips/Getty Images, Netflix


Kit, dün gece (31 Ekim) Twitter’da şu tweet’i attı: “Bir dakikalığına geri döndüm. Ben bi. 18 yaşındaki birini kendini dışarı atmaya zorladığın için tebrik ederim. Sanırım bazılarınız şovun amacını kaçırdı. hoşçakalın.” Kit’in tweet’i şu anda 100.000’den fazla retweet’e ve 600.000’den fazla beğeniye sahip, birçok hayran ve arkadaş Kit’i desteklemek için acele ediyor ve kimsenin cinselliklerini etiketlemek zorunda kalmaması gerektiğini yineliyor.

Kit’in kalp durdurucu rol arkadaşı Sebastian Croft tweetledi: “Kit Connor, dünya seni hak etmiyor. Seni seviyorum arkadaşım”. Prens Wilhem’i oynayan Edvin Ryding genç asilzadeler ayrıca tweet attı: “Senin için hisset Kit, sana olan tüm sevgimi gönderiyorum.” Kit’e benzer şekilde, Edvin filmde queer bir karakter oynuyor. genç asilzadeler ve cinselliğini etiketlemek için baskıyla karşı karşıya kaldı.

Edvin’in sevgilisi Simon’ı oynayan Omar Rudberg, genç asilzadeler Ayrıca Kit’i desteklemek için tweet attı: “Bu beni çok üzüyor! İnsanlar kaba. Sana sarılmalar göndermek. Siktir et!!”

Bir hayran ayrıca tweet attı: “Kit Connor’ı karşı cinsten biriyle görüldükten sonra insanları queerbait yapmakla suçlamak, aynı cinsiyetten biriyle çıkmadıkları sürece biseksüel insanları “yeterince queer” olarak düşünmediğinizin kanıtıdır.[sic]”

Sırf ekranda biseksüel bir karakter oynuyor diye kimsenin dışarı çıkmaya zorlanmaması ve Kit’in cinselliğini etiketlemek zorunda kalmaması gerektiğini söylemeye gerek yok.

Biseksüel bir karakterle oynamayı tartışmak MetroKit daha önce şunları söyledi: “Bence bu gerçekten özel, bir karakter olarak yolculuğu ve zihinsel mücadelesi hakkında büyük ayrıntılara giriyor. Nick’i oynayabilmek gerçek bir onur çünkü çok az temsil edilen bir karakter türü gerçekten.”

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow