Henry Cavill neden RTX 4090’ı beklediğini açıklıyor

Henry Cavill pandeminin başlarında viral bir an yaşadı ne zaman bir video gösteriliyor cadı ve Güçlü adam kendi oyun bilgisayarını kuran aktör ortalığı karıştırmaya başladı. Digital Trends, yakın zamanda Cavill ile yaklaşmakta olan filmi hakkında konuşmak için oturdu Enola Holmes 2oyun donanımı hakkında bir durum güncellemesi almanın yanı sıra – ve aktör yakın gelecekte bazı […]

Henry Cavill neden RTX 4090’ı beklediğini açıklıyor

Henry Cavill pandeminin başlarında viral bir an yaşadı ne zaman bir video gösteriliyor cadı ve Güçlü adam kendi oyun bilgisayarını kuran aktör ortalığı karıştırmaya başladı. Digital Trends, yakın zamanda Cavill ile yaklaşmakta olan filmi hakkında konuşmak için oturdu Enola Holmes 2oyun donanımı hakkında bir durum güncellemesi almanın yanı sıra – ve aktör yakın gelecekte bazı büyük güncellemeler bekliyor.

Özellikle Cavill, RTX 4090’a bakıyor ancak Nvidia’nın yeni GPU’suna henüz tam olarak karar vermiş değil. Cavill, “Ayrıca Nvidia RTX 4090’a kıyasla nasıl olduklarını görmek için AMD kartlarının çıkmasını bekliyorum … teknik özellikleri zaman gösterecek” dedi.

Henry Cavill oyun bilgisayarını masadan kaldırıyor.

AMD, yeni grafik kartlarını 3 Kasım’da duyurmaya hazırlanıyor ve RTX 4090 konektörlerinin erimesine ilişkin raporlarla, Cavill’in şimdilik bir GPU yükseltmesini beklemekte yalnız olmadığını varsaymak güvenli. Nvidia ayrıca 16 Kasım’da RTX 4080’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor, bu da üst düzey PC oyuncuları için tatlı bir nokta haline gelebilir.

Cavill’in CPU’su da şu anda havada. “Şu anda muhtemelen AMD çipiyle devam edeceğimi düşünüyorum, ama göreceğiz” dedi. AMD kısa süre önce, Cavill’in oyun teçhizatının bir sonraki dönemini aradığı amiral gemisi Ryzen 9 7950X de dahil olmak üzere Ryzen 7000 işlemcilerini piyasaya sürdü. Yine de basit bir yükseltme değil.

Yükseltme sırasında aktör, AMD’nin en yeni nesliyle birçok inşaatçının hissettiği bir duyguyu tekrarlayarak “her şey gibi yeni bir anakart da satın almam gerektiğini öğrendiğinde biraz hayal kırıklığına uğradığını” söyledi. Core i9-13900K ve Core i5-13600K dahil Intel’in en yeni işlemcileri, önceki nesille aynı anakartı destekler. Ve Ryzen 7000, AMD’nin altı yıl içinde ilk kez anakart soketlerini değiştirdiğini temsil ediyor.

Cavill hala gelecekteki bir PC yükseltmesi için en iyi bileşenlere karar veriyor olsa da, donanımı boşuna beklemiyordu. Cavil, “Hala üst düzey bir bilgisayar, ancak tüm yeni donanımlar gelir gelmez her şey değişecek,” dedi. “Yeni bir PSU satın aldım ve bu bir meydan okumaydı çünkü öncekinden çok daha büyük bir PSU’ydu. bu bir 1600 [watt]bu … Her bir kabloyu ve kabloyu fişten çekmem gerekti, çünkü hem daha büyük ölçü hem de daha iyi kablolar olmaları gerekiyordu, bu yüzden biraz keman gibi oldu, ancak tam arıza ve yeniden yapılanma için güzel bir ısınma oldu. benim teçhizatım gelecek.”

Oyuncu kısa süre önce bilgisayarındaki hepsi bir arada sıvı soğutucuyu yükseltirken fotoğraflarını paylaştı ve bazı (düzgün renkli) Noctua hayranlarına da uyuyor.

Umarım, tüm yeni donanımlar çıktıktan sonra Cavill’in oyun bilgisayarında başka bir güncelleme alacağız. Taraftarlar şimdilik Enola Holmes 2 dört gözle beklemek, aynı zamanda Cavill’in Man of Steel olarak uzun zamandır beklenen dönüşü.

Editörün Önerileri


Teknory