İhtiyacınız olan tüm en son yazılım haberleri

Eric Zeman / Android Otoritesi Samsung Galaxy S21 FE güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada, Samsung’un en son “hayran sürümü” telefonuna yönelik güncellemeler hakkında en son bilgileri bulacaksınız. Cihazın mevcut yazılım sürümlerini ayrıntılı olarak açıklayacağız ve yeni bir güncelleme çıktığında sizi uyaracağız. Samsung genellikle One UI güncellemelerini düzenli olarak yayınlar, ancak kullanılabilirlik varyant, operatör ve bölgeden […]

İhtiyacınız olan tüm en son yazılım haberleri

Eric Zeman / Android Otoritesi

Samsung Galaxy S21 FE güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada, Samsung’un en son “hayran sürümü” telefonuna yönelik güncellemeler hakkında en son bilgileri bulacaksınız. Cihazın mevcut yazılım sürümlerini ayrıntılı olarak açıklayacağız ve yeni bir güncelleme çıktığında sizi uyaracağız. Samsung genellikle One UI güncellemelerini düzenli olarak yayınlar, ancak kullanılabilirlik varyant, operatör ve bölgeden etkilenebilir.

Galaxy S21 FE, Android 12 ve Samsung’un One UI 4 dış görünümü ile piyasaya sürüldü. Samsung, cihaza dört büyük Android işletim sistemi güncellemesi sunacak. Şirket ayrıca bu telefon için beş yıllık güvenlik güncellemelerini garanti ediyor.

  • Mevcut kararlı sürüm: Android 13
  • Galaxy S21 FE Android 14’ü ne zaman alacak? Aralık 2023 (Tahmini)

En son Samsung Galaxy S21 FE güncellemeleri

21 Kasım 2022: Başlangıçta Kasım ayı sonundan önce geleceği söylenen One UI 5, sonunda Galaxy S21 FE’ye geliyor. Göre SamMobile, G990BXXU2DVK3 ürün yazılımı sürümü, SM-G990B model numarasına sahip uluslararası Galaxy S21 FE için mevcuttur. Güncelleme, çoklu görev hareketleri, arka plan uygulama etkinliğini kontrol etmenin yeni bir yolu, yeni bir kilit ekranı ve daha fazlasını getiriyor.

Bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için şu adrese gidin: Ayarlar > Yazılım güncellemeleri cihazınızda.

Önceki güncellemeler

  • 16 Ağustos 2022: Android 13 güncelleme heyecanının ortasında Samsung, Galaxy S21 FE için en son güvenlik yamasını yayınladı (üzerinden SamMobile). Ağustos 2022’nin yaması, G990USQU3CVG1 donanım yazılımı sürümünü içerir ve T-Mobile ağında ABD’deki kullanıcılara sunulur. Güncelleme, önümüzdeki haftalarda diğer varyantlara ve operatörlere sunulmalıdır. Dikkate alınması gereken önemli bir gelişme yok, ancak Dex ve Samsung Knox gibi birçok güvenlik düzeltmesi var.
  • 15 Haziran 2022: Samsung, Haziran 2022 Android güvenlik yamasını Galaxy S21 FE’ye tanıttı (üzerinden SamMobile). Güncelleme ilk olarak Tayland’da kullanıma sunuldu ve sonraki günlerde diğer pazarlarda da kullanıma sunuldu. Donanım yazılımı, G990EXXU2CVF1 sürümüdür ve güvenlik geliştirmelerinin yanı sıra bazı kararlılık düzeltmeleri içerir.
  • 13 Nisan 2022: Samsung, Nisan 2022 Android güvenlik düzeltme ekini Galaxy S21 serisinin “Fan Sürümü” modeline sunmaya başladı (her biri Droid-Life). Güncelleme, şu anda bilinen başka yeni özellikler olmaksızın çoğunlukla yamaya odaklanmış gibi görünüyor. Bu, Mart’taki güncellemenin One UI 4.1’i getirdiği düşünüldüğünde mantıklı, bu yüzden bu biraz daha zayıf.
  • 22 Mart 2022: Samsung, One UI 4.1 güncellemesini Asya, Avrupa ve ABD’de Galaxy S21 FE’ye sunmaya başladı. Son güncelleme ayrıca Mart 2022 güvenlik yamasını da telefona getiriyor. Göre SamMobileAvrupa’daki Galaxy S21 FE’nin Snapdragon versiyonu, G990BXXU1CVC3 ürün yazılımı sürümüyle yeni güncellemeyi alıyor. Asya’da, telefonun Exynos 2100 varyantı, G990EXXU1CVC5 donanım yazılımı sürümüyle güncellemeyi almaya başladı.
  • 2 Mart 2022: Samsung, Şubat ayı güvenlik yamasını Galaxy S21 FE’ye sunmaya başladı. Göre SamMobileyazılım G990BXXS1BVB3 üretici yazılımı sürümünü taşıyordu ve 60’tan fazla gizlilik ve güvenlikle ilgili güvenlik açığını düzeltti.
  • 17 Ocak 2022: Samsung, ABD’de Galaxy S21 FE için ilk resmi güncellemeyi yayınladı (h/t SamMobile). G990U1UEU2BUL8 numaralı aygıt yazılımı sürümü, Ocak 2022 güvenlik paketini ve 60’tan fazla acil sorun için düzeltmeleri içeriyordu.

Bizim göremediğimiz bir güncelleme gördüyseniz, bize bahşiş verin! Başka bir güncelleme mi arıyorsunuz? Android 12 güncelleme izleyicimizi ziyaret ettiğinizden emin olun.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow