İkinci Nesil OPPO Find N Şimdiye Kadarki En Hafif Katlanabilir Telefon Olabilir

OPPO Find N2 hakkında bildiğimiz şeylerin çoğu, popüler Çinli sızıntı yapan DigitalChatStation’dan (DCS) geldi. O sahip daha önce talep edilen Yeni nesil Find N’nin muhtemelen selefiyle aynı tasarım dilini koruyacağını söyledi. İncelememizde ana hatlarıyla belirtildiği gibi, orijinal OPPO Find N’nin tasarımının, çok uzun ve kullanımı son derece zor harici ekranlara sahip mevcut katlanabilir telefon nesline […]

İkinci Nesil OPPO Find N Şimdiye Kadarki En Hafif Katlanabilir Telefon Olabilir

OPPO Find N2 hakkında bildiğimiz şeylerin çoğu, popüler Çinli sızıntı yapan DigitalChatStation’dan (DCS) geldi. O sahip daha önce talep edilen Yeni nesil Find N’nin muhtemelen selefiyle aynı tasarım dilini koruyacağını söyledi. İncelememizde ana hatlarıyla belirtildiği gibi, orijinal OPPO Find N’nin tasarımının, çok uzun ve kullanımı son derece zor harici ekranlara sahip mevcut katlanabilir telefon nesline kıyasla günlük kullanım için en rahatı olduğunu gördük. Öte yandan Find N’nin harici ekranı geleneksel (ve rahat) 18:9 en boy oranına sahipti.

Bununla birlikte, Find N2’ye yapılan en büyük yükseltme, telefonun toplam ağırlığındaki yaklaşık 15 gramlık azalma, yani ağırlığının 240 gramın altına düşebileceği anlamına geliyor. Bu, telefonu iPhone 14 Pro Max’ten bile daha hafif hale getirecek – katlanabilir bir akıllı telefon için dikkate değer bir başarı. Bu rakamlar doğruysa Find N, dikey olarak katlanabilen en hafif akıllı telefon da olabilir. OPPO Find N2’nin Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanmasını da bekliyoruz.

DCS ayrıca Find N2’nin kamera donanımını OnePlus 11 ile paylaşacağını da belirtti. Bu telefonların her ikisi de birincil kamera için Sony’nin 50MP IMX890 sensörünü ve ultra geniş kamera için 48MP IMX581 sensörünü kullanabilir. Ayrıca telefon, 2x optik yakınlaştırmayı destekleyen 32 MP kameraya da sahip olabilir. Bu, 13MP telefoto kamera ve 16MP ultra geniş lens içeren geçen yılki modele göre önemli bir yükseltmedir. Bu yılki modelde olması muhtemel bir başka özellik de, orijinal OPPO Find N’de eksik olan OIS desteği.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow