İlk 'Ejderha Evi' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Taht Oyunları İlk 'Ejderha Evi' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

İlk 'Ejderha Evi' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Taht Oyunları l hiçbir zaman herkesi memnun etmeyecekti, ancak fikir birliği, son sezonun birçok kusuru olduğu yönünde. Bu nedenle, yalnızca yeni spin-off şovunu yakalamak için HBO Max'e kaydolmak konusunda isteksizseniz, bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur, Ejderha Evi. HBO ilk bölümü ücretsiz olarak YouTube'a bıraktığından, dizinin tam anlamıyla tadına varmak ve sizin için uygun olup olmadığını görmek için artık hiçbir şey ödemeniz gerekmeyecek.

Premier tabloyu belirliyor. Game of Thrones (şimdi HBO Max'te 4K HDR olarak yayınlanıyor). Ejderha Evi Targaryen Hanesi'ne odaklanır, bu da beyaz saçlı bir sürü insan olduğu anlamına gelir. Ah, bir de ejderhalar.

Videoyu buraya bir yaş kısıtlaması ayarına yerleştiremesek de (bu pek aile dostu bir gösteri değil), siz bölümü izlemek için YouTube'a gidin. ABD ile coğrafi olarak kısıtlanmış gibi göründüğünü belirtmekte fayda var. Bu arada, farklı bir yüksek bütçeli fantezi tadı arıyorsanız, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri sadece Amazon Prime'a basın.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow