İndirimdeki bu 13’ü 1 arada yerleştirme istasyonuyla dizüstü bilgisayarınızı daha işlevsel hale getirin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 30 Ekim’den itibaren, Çift HDMI’lı 13’ü 1 Arada Bağlantı İstasyonuna sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 70$ yerine sadece 59.99$’a — bu %14’lük bir indirim. Çok fazla aksesuar ve çevre birimi, çok az bağlantı noktası. Bu, şimdiye kadarki her modern bilgisayar çalışanının yakınması. Dizüstü bilgisayarları daha […]

İndirimdeki bu 13’ü 1 arada yerleştirme istasyonuyla dizüstü bilgisayarınızı daha işlevsel hale getirin


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 30 Ekim’den itibaren, Çift HDMI’lı 13’ü 1 Arada Bağlantı İstasyonuna sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 70$ yerine sadece 59.99$’a — bu %14’lük bir indirim.


Çok fazla aksesuar ve çevre birimi, çok az bağlantı noktası. Bu, şimdiye kadarki her modern bilgisayar çalışanının yakınması.

Dizüstü bilgisayarları daha ince ve daha hafif hale getirmek için üreticiler, en yeni sürümlerinden bağlantı noktalarını ortadan kaldırıyor. Kullanıcıların, çeşitli kablolarını ve eklentilerini bilgisayarlarına bağlamak için her türlü dongle’a başvurmaktan başka seçeneği yoktur.(yeni bir sekmede açılır). Sonuç? Bir spagetti tel ve sürekli darmadağın bir çalışma alanı.

Ama her zaman böyle olmak zorunda değil. Sonsuz donanım kilidi ve adaptörlerle uğraşmak zorunda kalmadan dizüstü bilgisayarınızı bir beygir haline getirme seçeneği var. 13’ü 1 Arada Bağlantı İstasyonu gibi bir süper merkez işi yapabilir ve adından da anlaşılacağı gibi, dizüstü bilgisayarınızla kullanmak isteyebileceğiniz 13’e kadar farklı çevre birimini bağlamanıza izin verir. Bunun hakkında daha önce yazdık ve bir kez daha sınırlı bir süre için indirimde puanlayabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarınızı üretken bir iş istasyonuna dönüştürün

İş akışınıza uyan bir yerleştirme istasyonu olan bu hub, cihazlarınızın çoğunu (tümü olmasa da) bağlamanıza olanak tanır(yeni bir sekmede açılır) her zaman kullanıma hazır olmaları için bilgisayarınıza Standart bağlantı noktalarından daha fazla bağlantı noktası sunar ve iş istasyonunuzda çok az yer kaplar. Kablolu kulaklıklar ölmediği için iki HDMI bağlantı noktası, üç USB 3.0 bağlantı noktası, bir USB 2.0 bağlantı noktası, bir USB-C PD şarj bağlantı noktası, bir VGA bağlantı noktası, bir gigabit ethernet bağlantı noktası ve bir 3.5 AUX bağlantı noktası içerir. Ayrıca bir SD ve TF kartı barındıran iki ek yuvaya sahiptir.

Yerleşik çok sayıda bağlantıya sahip bu yerleştirme istasyonu, en üretken benliğinize ulaşmanız için size güç verir. Üçlü ekran, daha gelişmiş bir video izleme deneyimi sağlarken, hızlı aktarım özelliği, fareniz ve klavyeniz gibi aksesuarların çalışma verimliliğini artırır. Ayrıca 100W maksimum gücü ile daha hızlı şarj sürelerini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Dizüstü bilgisayarınızın işlevselliğini genişletin

Dizüstü bilgisayarınızı etkileyici bir iş makinesine dönüştürmek, Çift HDMI’lı bu 13’ü 1 arada Bağlantı İstasyonunu kurmak kadar kolay olabilir.(yeni bir sekmede açılır). Genellikle 70 dolardan satılır, ancak yalnızca 59,99 dolara satışta alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow