İndirimdeki bu abonelikle ömür boyu dikkat ve uyku araçları edinin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 31 Ekim itibariyle, Mindfulness.com Pro Plan’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 69,99$’a — bu %82 tasarruf demektir. Bazen stresli olmak için pek çok neden olabilir, ancak bu stresin bir kısmını hafifletmek için yapabileceğiniz çok şey de vardır. Mindfulness.com öz bakımınızı yönetmenize yardımcı …

İndirimdeki bu abonelikle ömür boyu dikkat ve uyku araçları edinin


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 31 Ekim itibariyle, Mindfulness.com Pro Plan’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 69,99$’a — bu %82 tasarruf demektir.


Bazen stresli olmak için pek çok neden olabilir, ancak bu stresin bir kısmını hafifletmek için yapabileceğiniz çok şey de vardır. Mindfulness.com öz bakımınızı yönetmenize yardımcı olacak alıştırmalar ve araçlarla dolu bir uygulamadır(yeni bir sekmede açılır)ve ömür boyu abonelik 69,99 dolara satılıyor.

Daha iyi hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış binlerce dikkatli uygulama

Dünya size endişe duymanız için bir açık büfe sunabilir, ancak Mindfulness, tüm bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olabilecek 2.000’den fazla uygulamadan oluşan bir menüye sahiptir. Yeni meditasyonlara erişin(yeni bir sekmede açılır) yılın her günü ve günlük rutinlerinize sığdırabileceğiniz yüzlerce yaşam pratiği. Bazıları sadece bir dakika sürer, ancak sizi olumlu bir zihniyete sokmaya yardımcı olabilirler.

Uyumakta zorluk çekiyorsanız, yalnız değilsiniz. Yaklaşık 70 milyon Amerikalı deneyim uyku ile ilgili sorunlar. Mindfulness’ın hizmetinize sunduğu 100’den fazla uyku aracını denemek yardımcı olabilir. Bunlara yağmurlu gece çalma listeleri, uyku hikayeleri ve daha fazlası dahildir. Keyifli bir şeyi izlerken veya dinlerken uykuya dalmak için rahatlatıcı bir yol istiyorsanız ve kontrolünüz altındaysa, bu sadece bir tıklama veya dokunma uzağınızda olabilir.

Meditasyon ve kişisel bakım konusunda uzman ya da tamamen acemi olsanız da, uzmanlardan rehberlik bile alabilirsiniz.

Kendinize bakmanız için araçlar sağlayan bir uygulama

Özellikle kendinize bakmak için harcamaya çalışıyorsanız, para stresli olabilir. Mindfulness, hizmetlerinden memnun kalmazsanız, paranızı size geri vermek için 30 günlük bir garantiye sahiptir. Akıl sağlığınıza gelişme şansı verin. Sınırlı bir süre için Mindfulness.com Ömür Boyu Abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) 69,99$’dan satışta (reg. 399$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory