İPhone'u iPad'e Yansıtma nasıl yapılır ?

İPhone'nunuzu İpad'e kolayca yansıtın

İPhone'u iPad'e Yansıtma nasıl yapılır ?

Bu, iPhone ekranınızı TV, PC, başka bir cep telefonu ve hatta iPad gibi başka bir harici ekrana yayınlamanıza olanak tanır. Bununla birlikte, iPhone'u iPad olmadan iPad'e yansıtmak mümkün değildir, bu nedenle iPhone'unuzun ekranını bir iPad ile paylaşırken bu makaleyi size yardımcı olması için hazırladık. İPhone'u iPad'e nasıl yansıtma konusunda aşağıdaki kolay yollara göz atın.

İPhone'u iPad'e Yansıtma Yolları

1-AirPlay veya Ekran Aynalama

iOS'un yerleşik aracı AirPlay veya Ekran Aynalama yardımcı olacaktır. Bu şaşırtıcı araç iPhone ekranınızı Mac, Apple TV ve iPad gibi başka bir cihazla paylaşabilir. İPhone'u iPad'e yansıtırken dosyaları izleyebilir, dinleyebilir, göz atabilir ve paylaşabilirsiniz. Airplay'i kullanarak aynanın nasıl görüntüleneceği ile ilgili adımları kontrol edin.

  • Yapmanız gereken ilk şey, hem iPhone'un hem de iPad'in aynı WiFi sunucusuna bağlı olduğundan emin olmaktır.
  • İPhone'unuzda Kontrol Merkezi'ni açın ve seçeneklerde AirPlay veya Ekran Aynalama'ya dokunun. Aynalamaya başlamak için mevcut cihazlarda iPad'inizi seçin. Ardından iPhone ekranınız anında iPad'inizde görüntülenir.

2-ApowerMirror

İPhone'dan iPad'e ekran yansıtma söz konusu olduğunda, kullanabileceğiniz bir başka şaşırtıcı araç ApowerMirror. Bu tanınmış ekran yansıtma uygulaması, bugünlerde çevrimiçi olarak mevcut en iyi ve en güvenilir yansıtma araçlarından biridir. Basit arayüzü ve özel özellikleri ile iPhone'u iPad'e kolayca yansıtabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımlara başvurabilirsiniz.

  • İlk olarak, uygulamayı edinin ve her iki cihaza da yükleyin.
  • DOWNLOAD / İNDİR 
  • Uygulamayı başlatın, ayna düğmesine dokunun ve iPad'inizin adını seçin.
  • Kontrol Merkezi'ni gösterin, Kayıt simgesine uzun dokunun ve ApowerMirror'u seçin ve Yayını Başlat'a basın. İPhone'unuz artık iPad'inize yansıtılmıştır.

Bu şaşırtıcı ekran yayınlama araçlarının yanı sıra iPhone'u iPad'e nasıl atacağınıza ilişkin basit ve kolay adımlar ile iPad'inizi iPhone'unuz için harici bir ekran haline getirmeniz çok daha kolay olacaktır.