İşte Orijinal Tesla Roadster’ın Bugün Değeri

Roadster’ın üretim döngüsü boyunca, Tesla sadece 2500 yaptı 2012’de tamamen satılmadan önce, o zamanlar yeni Tesla Model S’ye ve yakında çıkacak olan Model X’e odaklanmak için. Geçmişte, EV’ler genel olarak iyi bir değere sahip değildi ve pillerin sınırlı kullanım ömrü, uzun vadede ciddi bir etkiye sahip olabilir. dönüş. Herhangi bir Nissan Leaf’in yeniden satış değerine […]

İşte Orijinal Tesla Roadster’ın Bugün Değeri

Roadster’ın üretim döngüsü boyunca, Tesla sadece 2500 yaptı 2012’de tamamen satılmadan önce, o zamanlar yeni Tesla Model S’ye ve yakında çıkacak olan Model X’e odaklanmak için. Geçmişte, EV’ler genel olarak iyi bir değere sahip değildi ve pillerin sınırlı kullanım ömrü, uzun vadede ciddi bir etkiye sahip olabilir. dönüş. Herhangi bir Nissan Leaf’in yeniden satış değerine bakın. Yine de Roadster’ın nispeten sınırlı üretim süreci ve altı haneli fiyat etiketi, hayatta kalan Roadster’ların orijinal değerlerinin çoğunu korumasını sağlar. Adında “Tesla” kelimesinin olması da pek zarar vermez.

Tesla Roadster’lar sağlıklı müzayede sonuçlarının keyfini çıkarıyor. Eylül ayında bir yeşil 2008 Roadster Bir Fragman Getir’de 102.200$’a gitti. Üretilen ilk 100 modelden örnekler bankayı kırma eğilimindedir. Böyle bir “İmza 100” modeli (tam olarak 71 numara) Mayıs ayında müzayede bloğunu geçtiğinde 212.000 doları kırdı. Etraflı, çoğu Roadster yüksek beş haneli ve düşük altı haneli işaret civarında satış yapma eğilimindedir. Elektrikli bir Lotus için bu hiç de fena değil.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow