IT prequel TV şovu: Derry konusuna hoş geldiniz, yapım detayları, söylentiler, daha fazlası

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-10T05:44:18 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-10T05:44:27 Popüler korku franchise’ı IT, bir prequel TV dizisi alıyor, bu yüzden yakında yayınlanacak olan Derry’ye Hoş Geldiniz şovu hakkında bildiğimiz her şey, piyasaya sürülmeden önce. Yazar Stephen King ilk olarak 1986’da It adlı romanını yayınladı. O zamandan beri, palyaço Pennywise’ın hikayesi tüm zamanların en iyi bilinen korku […]

IT prequel TV şovu: Derry konusuna hoş geldiniz, yapım detayları, söylentiler, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-10T05:44:18

Güncellenmiş: 2022-11-10T05:44:27

Popüler korku franchise’ı IT, bir prequel TV dizisi alıyor, bu yüzden yakında yayınlanacak olan Derry’ye Hoş Geldiniz şovu hakkında bildiğimiz her şey, piyasaya sürülmeden önce.

Yazar Stephen King ilk olarak 1986’da It adlı romanını yayınladı. O zamandan beri, palyaço Pennywise’ın hikayesi tüm zamanların en iyi bilinen korku anlatılarından biri haline geldi. Karakter ilk olarak 1990 yılında beyaz perdeye taşındı. Ancak daha yakın bir zamanda It yeniden başlatıldı ve It: Chapter 1 ve It: Chapter 2 adlı iki filmle hem kritik hem de ticari başarı ile karşılandı.

Üçüncü bir film henüz duyurulmamış olsa da, şu anda bir prequel spin-off TV dizisinin yapım aşamasında olduğunu biliyoruz. Lafı fazla uzatmadan, prequel serisi hakkında şu ana kadar bildiğimiz tüm detaylar burada.

İçindekiler:

Derry konusuna hoş geldiniz: BT ön bölümü ne hakkında olacak?

tarafından bildirildi Çeşitlilik Derry’ye Hoş Geldiniz, 1960’larda gerçekleşecek ve IT’deki olaylara yol açacak: Bölüm 1. Gösterinin ayrıca palyaço Pennywise’ın kökenlerine ve onun nasıl meydana geldiğine ve kasabaya ve sakinlerine eziyet ettiğine odaklanacağı bildiriliyor. .

Bunun dışında, arsa hakkında somut bir ayrıntı açıklanmadı. Daha fazla bilgi kullanıma sunulduğunda bu bölümü mutlaka güncelleyeceğiz. Şov HBO Max’te yayınlanacak.

IT prequel: Derry geliştirme ve oyuncu kadrosuna hoş geldiniz

IT prequel serisinin prodüksiyonu Mart 2022’de başladı. Şimdi Welcome to Derry olarak bilinen şovun yapımcılığını Andy Muschietti, Barbara Muschietti ve Jason Fuchs üstlenecek. Andy Muschietti, 2017 ve 2019 filmleri IT: Chapter 1 ve IT: Chapter 2’yi yöneten franchise konusunda çok deneyime sahip.

Bunun yanı sıra, yakın zamanda Jason Fuchs’un Brad Caleb Kane ile birlikte proje için ortak showrunner olarak görev yapacağı doğrulandı. Yazma sırasında, hiçbir oyuncu kadrosu onaylanmadı.

Dizinin ilk IT filmindeki olaylardan önce geçeceği düşünülürse, orijinal çocukların herhangi birinin dizi için geri döndüğünü görmemiz pek olası değil. Ancak, Bill Skarsgård’ın palyaço Pennywise rolüne geri döneceğine dair söylentiler var.

Welcome To Derry’nin fragmanı var mı?

Ne yazık ki, Welcome to Derry’nin henüz fragmanı veya durağan görüntüsü yok. Hala erken üretimde olduğu göz önüne alındığında, bir süre için IT prequel TV şovunun herhangi bir görüntüsünü görmemiz olası değil.

Ancak, en son haberler ve yaklaşmakta olan IT prequel serisiyle ilgili ayrıntılar için daha sonraki bir tarihte burayı tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Daha fazla TV ve Film haberi için, endüstrinin yaklaşan en büyük projelerinden bazılarıyla ilgili en son haberler için aşağıdaki Dexerto merkezlerine göz atın.

Percy Jackson ve Olimposlular | Demir Yürek | Gizli İstila | büyü bozuldu | Mandaloryalı sezon 3 | Loki sezon 2 | Ahsoka sezon 1 | Agatha: Kaos Meclisi | Daredevil: Yeniden Doğdu | Süper Mario Kardeşler | John Wick Bölüm 4 | harikalar

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow