Jake Paul vs. Anderson Silva Canlı Yayını: Dövüşü İzle

Yarın gece Arizona, Glendale’deki Desert Diamond Arena’da YouTuber’dan ödüllü Jake “The Problem Child” Paul boks ringine giriyor. Bu kez internet ünlüsü, MMA efsanesi Anderson “The Spider” Silva ile eldivenlere dokunurken şimdiye kadarki en zorlu mücadelesiyle karşı karşıya. Heyecan verici bir boks gecesi olacağı kesin, ancak izleme başına ödeme etkinliği olduğundan, izlemek için biraz nakit vermeniz […]

Jake Paul vs. Anderson Silva Canlı Yayını: Dövüşü İzle

Yarın gece Arizona, Glendale’deki Desert Diamond Arena’da YouTuber’dan ödüllü Jake “The Problem Child” Paul boks ringine giriyor. Bu kez internet ünlüsü, MMA efsanesi Anderson “The Spider” Silva ile eldivenlere dokunurken şimdiye kadarki en zorlu mücadelesiyle karşı karşıya. Heyecan verici bir boks gecesi olacağı kesin, ancak izleme başına ödeme etkinliği olduğundan, izlemek için biraz nakit vermeniz gerekecek. Paul vs. Silva canlı akışını çevrimiçi nasıl izleyeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Tarih: 29 Ekim Cumartesi
Zaman: 21.00 ET / 18.00 PT
Konum: Glendale, Arizona
mekan: Çöl Elmas Arenası

Jake Paul vs. Anderson Silva ABD’de çevrimiçi nasıl izlenir

Jake Paul vs. Anderson Silva, bir Showtime izleme başına ödemedir ve biletinizi alabilir ve ABD’de çevrimiçi olarak yayınlayabilirsiniz. FITE.TV. Paul vs. Silva PPV 60$’a mal oluyor ve sadece ana etkinliği değil, tüm dövüş kartını izlemenize izin veriyor. İzlemek için Showtime veya FITE.TV akış platformlarına premium abonelik için kaydolmanıza da gerek yok – sadece izle ve öde biletiniz için para biriktirmeniz gerekiyor.

YouTube eğlence dünyasına aşina olmasanız bile, Jake Paul’u duymuş olma ihtimaliniz yüksek. YouTuber ve internet yıldızı, tartışmalardan payını aldı ve son yıllarda bunun bir kısmı profesyonel bir boks kariyeri arayışından geldi. Şovmen şu ana kadar ringde beş profesyonel galibiyet elde etti, ancak hiçbiri diğer profesyonel boksörlere karşı olmadı – çoğunlukla eğlence ve MMA dövüşçüleri. Bu, bu eşleşmeyle değişir.

Anderson Silva, Paul’ün rakipleri arasında kemerinin altında bazı boks zaferleri olan ilk kişi. 47 yaşındaki Brezilyalı, 34 galibiyet ve 11 mağlubiyet elde ettiği şanlı MMA kariyeriyle tanınıyor. Eski UFC Orta Siklet Şampiyonu da biraz boks tecrübesine sahip ve şu anda üç galibiyet ve bir yenilgiyle profesyonel bir rekora sahip. 2021’de biri boksör Julio Cesar Chavez Jr.’a, diğeri MMA emektarı Tito Ortiz’e karşı olmak üzere iki maçta savaştı ve ikisini de kazandı. Silva ayrıca Paul’ün son iki rakibi olan MMA savaşçıları Ben Askren ve Tyron Woodley’den fiziksel olarak daha büyük. Bütün bunlar, bu dövüşün muhtemelen Jake Paul’un boks becerilerinin şimdiye kadarki en zor sınavı olacağını söylemek.

Şimdiye kadar, YouTuber, henüz profesyonel bir boksörle karşılaşmadığını düşünerek boks kariyeri için bazı eleştiriler (veya en azından şüphecilik) çekti. Silver’a karşı net bir zafer kazanırsa, bu seslerden bazıları biraz sakinleşebilir. Paul vs. Silva’nın ana kartında, biri Uriah Salonu’nun yer aldığı dört dövüş daha var. Hall başka bir emekli MMA dövüşçüsü ve UFC emektarı ve aslında Silva’ya 2020’deki son yenilgisini Brezilyalı UFC sözleşmesinden serbest bırakmadan önce verdi.

Kaydolduktan ve FITE.TV üzerinden izle ve öde biletinizi aldıktan sonra, Cumartesi günü saat 21:00 ET’den (18:00 PT) başlayan Jake Paul vs. Anderson Silva canlı akışını çevrimiçi olarak izlemeye hazırlanabilirsiniz.

Editörün Önerileri
Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow