James Gunn, DC hayranlarından gelen Snyder Verse ve Ayer Cut taleplerine tepki gösteriyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T11:08:38 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T11:08:47 James Gunn, Suicide Squad Ayer Cut’ın serbest bırakılmasını ve tabii ki Snyder Verse’in restorasyonunu talep eden DC hayranlarına yanıt verdi. Guardians of the Galaxy filmlerinin ve The Suicide Squad’ın arkasındaki beyni Gunn, Marvel’den Peter Safran ile birlikte DC Studios’un ortak CEO’su olmak için ayrılıyor. Birlikte, (umarım) franchise’ı …

James Gunn, DC hayranlarından gelen Snyder Verse ve Ayer Cut taleplerine tepki gösteriyor

Yayınlanan: 2022-11-07T11:08:38

Güncellenmiş: 2022-11-07T11:08:47

James Gunn, Suicide Squad Ayer Cut’ın serbest bırakılmasını ve tabii ki Snyder Verse’in restorasyonunu talep eden DC hayranlarına yanıt verdi.

Guardians of the Galaxy filmlerinin ve The Suicide Squad’ın arkasındaki beyni Gunn, Marvel’den Peter Safran ile birlikte DC Studios’un ortak CEO’su olmak için ayrılıyor. Birlikte, (umarım) franchise’ı yeni bir kültürel ve ticari refah çağına yönlendireceklerdir.

Batgirl ve Henry Cavill’in Black Adam’da Superman olarak dönüşlerinin iptal edilmesinden bu yana, DC’nin çıkışıyla ilgili spekülasyonlar yoğunlaştı ve her zaman olduğu gibi, Zack Snyder hayranları onun geri dönmesi için çağrıda bulunuyor.

Gunn yine de hayranların taleplerini görmezden gelmiyor. İnsanlara yanıt vermek ve gelecek için vizyonunu belirlemek için biraz zaman ayırdı.

James Gunn, DC hayranlarından gelen Snyder Verse ve Ayer Cut taleplerini ele alıyor

Bir Twitter dizisinde Gunn, DC hayranlarından gelen talepleri ele aldı. “Uzun, yaratıcı bir hafta sonundan sonra Twitter’ı açtım ve #SaveLegendsofTomorrow ve #ReleaseTheAyerCut’a atılan birçok tweet’i ve yıllar boyunca diğer DC projelerine yönelik hayran desteğini gördüm. Bu taleplerin çoğu coşkulu ve saygılıydı” dedi. yazdı.

“DC Studios’un yeni (ve şimdiye kadarki ilk) CEO’ları olarak Peter ve ben, sizi, hayranlarımızı kabul etmemizin önemli olduğunu düşünüyorum ve DC için ileriye dönük yollar için farklı arzularınızı duyduğumuzu size bildirmemiz önemli.

“Yeni pozisyonlarımızın iş yükü nedeniyle Twitter’da etkileşim yeteneğimiz azalmış olsa da, bu yolculuğa çıkarken her şeyi dinliyor ve her şeye açığız ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca bunu yapmaya devam edeceğiz.

“Ancak başlangıçtaki tüm odak noktamız, yeni DCU’yu ortaya çıkarmak ve birden fazla film, televizyon şovu ve animasyon projesinde Anlatılan En Büyük Hikayeyi anlatmak olan ileriye dönük hikaye üzerinde.

“Çoklu evrendeki tüm DC fandomlarını ve diğer herkesi bu yeni evrene davet ediyoruz. Daha fazlasını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.”

“Şimdiye Kadar Anlatılan En Büyük Hikaye”nin neleri kapsayacağı belli değil, ancak bazı hayranlar serinin Crisis on Infinite Earths uyarlamasına yöneleceğine inanıyor. Ayer Cut’a gelince, yönetmenin kendisi hafta sonu hashtag’i tweet atmasına rağmen, yakın zamanda piyasaya çıkacağına dair bir işaret yok.

Cavill’in Superman olarak geleceğiyle ilgileniyorsanız, Man of Steel 2 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. burada.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow