Jennette McCurdy, I’m Glad My Mom Died’in ardından oyunculuğa geri dönmeyi düşünüyor

27 Ekim 2022, 12:54 Jennette McCurdy daha önce iCarly ve Sam & Cat’teki olumsuz deneyimlerin ardından oyunculuğu bırakmıştı. Jennette McCurdy, kariyerinin geleceği hakkında konuştu ve şu anda tekrar oyunculuk düşündüğünü açıkladı. Jennette McCurdy hayranları, sevilen yıldızın daha önce oyunculuğu bıraktığını zaten biliyorlar. Anılarında, Annemin Öldüğüne sevindimJennette oyunculuğun asla hayali olmadığını ve setlerde yaşadığı olumsuz deneyimleri …

Jennette McCurdy, I’m Glad My Mom Died’in ardından oyunculuğa geri dönmeyi düşünüyor

27 Ekim 2022, 12:54

Jennette McCurdy daha önce iCarly ve Sam & Cat’teki olumsuz deneyimlerin ardından oyunculuğu bırakmıştı.

Jennette McCurdy, kariyerinin geleceği hakkında konuştu ve şu anda tekrar oyunculuk düşündüğünü açıkladı.

Jennette McCurdy hayranları, sevilen yıldızın daha önce oyunculuğu bıraktığını zaten biliyorlar. Anılarında, Annemin Öldüğüne sevindimJennette oyunculuğun asla hayali olmadığını ve setlerde yaşadığı olumsuz deneyimleri anlattı. iCarly ve Sam ve Kedi, oyunculuğu tamamen bırakmasına neden oldu. Jennette, teklifi reddettiğini söyledi. iCarly “Ruh sağlığı ve mutluluğu” için yeniden başlatın.

Şimdi, Jennette kararı hakkında daha fazla konuştu ve anısını yazmanın oyunculuğa bakışını değiştirdiğini söyledi.

DEVAMINI OKU: Miranda Cosgrove, Jennette McCurdy’nin iCarly yeniden başlatmasında onunla aynı maaşı almasını istedi

Jennette McCurdy, I'm Glad My Mom Died'in ardından oyunculuğa geri dönmeyi düşünüyor

Jennette McCurdy, I’m Glad My Mom Died’in ardından oyunculuğa dönmeyi düşünüyor.

Resim: Pictorial Press Ltd / Alamy Stok Fotoğraf


Ile konuşmak E! Jennette yeniden oyunculuk hakkında şunları söyledi: “Yalnızca kitabı yazarak, uzun süredir yanımda taşıdığım o bagajı taşımayan oyunculuğu keşfetmenin bir yolu olabileceğini düşündüğüm bir yere ulaştığımı hissediyorum. Belki kendim için bir şeyler yazarsam. Sanırım bu, onu yeniden keşfetmeyi denememin tek yollarından biri olabilir.”

Anna Farris’in Unqualified podcast’i ile ilgili önceki bir röportajda Jennette şunları söyledi: “Oyunculukla işimin bittiğini gerçekten düşündüm. O çekimi bir daha asla yapmayacağım. Güle güle. Ve kitabı bitirdikten sonra, şöyle düşündüğümü hatırlıyorum: ‘Kendim için bir rol yazabileceğim bir oyunculuk yolu olup olmadığını merak ediyorum.’ Belki onu geri kazanmanın bir yolu vardır.”

Zaman100 Sonraki

Zaman100 Sonraki.

Resim:
Getty


Jennette’in en çok satan anı kitabının yayınlanmasının ardından yeni bir kitap anlaşması imzaladı ve şu anda ilk romanını ve 20’li yaşları hakkında bir deneme koleksiyonu yazıyor. The New York Times ile romanı tartışan Jennette şunları söyledi: “[It’s about] ya bazı yönlerden olmak istediğim kişi, ya da diğer yönlerden asla olmadığımı umduğum kişi. Ama muhtemelen benim, değil mi?”

Jennette’in gelecekteki projeleri için bir çıkış tarihi yok, ancak bir tane olduğu anda sizi güncelleyeceğiz.

Daha fazla Jennette McCurdy haberini buradan okuyun:

Teknory