John Wick 4. Bölüm: Bill Skarsgård kimi oynuyor?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-10T18:20:19 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-10T18:20:28 John Wick 4. Bölüm’ün yeni fragmanı, Bill Skarsgård’dan daha fazla alay ediyor – ama hangi karakteri oynuyor ve devam filminde önemli bir rol oynayacak mı? Son John Wick filminden bu yana üç yıl geçti. Bu da demek oluyor ki bir aptalın çenesini bir kitapla yerinden çıkarmış, atları […]

John Wick 4. Bölüm: Bill Skarsgård kimi oynuyor?

Yayınlanan: 2022-11-10T18:20:19

Güncellenmiş: 2022-11-10T18:20:28

John Wick 4. Bölüm’ün yeni fragmanı, Bill Skarsgård’dan daha fazla alay ediyor – ama hangi karakteri oynuyor ve devam filminde önemli bir rol oynayacak mı?

Son John Wick filminden bu yana üç yıl geçti. Bu da demek oluyor ki bir aptalın çenesini bir kitapla yerinden çıkarmış, atları kafalarına tekmeleyerek adam öldürmüş ve bir gökdelenden yuvarlanarak sert bir düşüşten sağ kurtulmuş.

Başka bir deyişle, çok uzun zaman oldu – ancak Keanu Reeves gelecek yıl John Wick 4. Bölümde geri dönüyor ve “şimdiye kadarki en ölümcül düşmanlarıyla” mücadele etmeye hazırlanıyor.

Bu, Bill Skarsgård’ın gizemli kötü adamını içeriyor gibi görünüyor – ama Barbar ve It yıldızı kim oynuyor?

John Wick 4. Bölüm: Bill Skarsgård’ın rolü

Bill Skarsgård, Marquis de Gramont’u oynuyorJohn Wick için ona Yüksek Masa’nın gazabından kaçınmanın bir yolunu sunan yeni bir düşman: onu teke tek dövüşte yenerse, özgür.

“Eğer kazanırsan, Masa sözünü tutacak. Özgürlüğünüze sahip olacaksınız, ”diyor John. Ancak başka bir karakter uyarıyor: “Eski yasalara göre sadece bir kişi hayatta kalabilir. Güneş doğarken buluşulmaması idamla sonuçlanacaktır.”

Fragman, Parabellum olaylarının ardından, John’u öldürmeye hevesli görünen bir sürü suikastçıyla birlikte Yüksek Masa’da “yeni yönetim”le dalga geçiyor.

ile bir röportajda çarpıştırıcı, Skarsgård franchise’a katılma kararını açıkladı. “Her zaman bu tür abartılı, sömürücü aksiyon filmlerinin hayranı oldum” dedi.

“Yönetmen Chad Stahelski bana ulaştı ve onunla birkaç kez görüştüm ve ondan gerçekten hoşlandım. Gerçekten eğlenceli bir roldü. Ne olduğuna dair ayrıntılara girmeyeceğim ama eğlenceli bir rol ve eğlenceli bir dünyaydı.”

Daha fazla ayrıntı için basıldığında, “Hayır. Yine çok ayrıntıya girmek istemiyorum ama bu farklı bir şey. Bu yüzden yapmak istedim. ben

“İster türler arası geçiş olsun, ister bu çok farklı karakterleri oynamak olsun, mümkün olduğunca çok yönlü olmaya çalışmak istiyorum. Aslında bir korku filmini yeni bitirdim ama korku türünün çok yaptığım bir şey olduğunu hissediyorum. Komedi yapmak istiyorum ve aksiyon yapmak istiyorum.”

John Wick 4. Bölüm, 24 Mart 2023’te sinemalarda. Film hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow