Kanal 4 için En İyi VPN: ‘The Handmaid’s Tale’, ‘Bake Off’

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. %81 TASARRUF: Özel İnternet Erişimi, verilerinizi koruyan kapsamlı bir hizmettir. İki yıllık abonelik Özel İnternet Erişimi 43,94 £ karşılığında satışta ve ekstra iki ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %81 indirim içeriyor. Kanal 4 gibi popüler şovlar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli içerikle dolu. Büyük …

Kanal 4 için En İyi VPN: ‘The Handmaid’s Tale’, ‘Bake Off’


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

%81 TASARRUF: Özel İnternet Erişimi, verilerinizi koruyan kapsamlı bir hizmettir. İki yıllık abonelik Özel İnternet Erişimi 43,94 £ karşılığında satışta ve ekstra iki ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %81 indirim içeriyor.


Kanal 4 gibi popüler şovlar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli içerikle dolu. Büyük İngiliz Fırında Kapalı, Damızlık Kızın Öyküsüve Chelsea’de yapıldı. Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, her şeyi çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Eğer değilseniz, biraz yaratıcı olmanız gerekir.

Akış dostu bir VPN yardımıyla, İngiltere merkezli güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu hızlı ve kolay süreç, Kanal 4’ü en iyi içeriğinin tümüne erişim sağlaması için kandıracaktır. Her VPN bu işi güvenilir bir şekilde yapamaz, ancak Özel İnternet Erişimi verilerinizi ve kimliğinizi korurken her seferinde işi halleder.

Özel İnternet Erişimi, yüksek bağlantı hızları, canlı müşteri desteği ve 84 ülkedeki devasa bir sunucu ağına erişim sağlar. Tüm planlar, aynı hesapla 10 adede kadar cihazı bağlamanıza izin verir; bu, ExpressVPN dahil olmak üzere birçok önde gelen hizmetten daha fazladır.

İki yıllık abonelik Özel İnternet Erişimi 43,94 £ fiyatla satışta olup, liste fiyatından %81 tasarruf etmenizi sağlar. Bu indirimli plan, fazladan iki ay ve ücretsiz e-posta ihlali izlemeyi içerir ve 30 gün boyunca tamamen iade edilebilir. Potansiyel aboneler için başka bir gizlilik katmanı sağlayarak üçüncü taraf hediye kartları ve kripto para birimleri (Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Bitpay dahil) ile bile ödeme yapabilirsiniz.

Kanal 4’ün engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’de %81 tasarruf edin.

Teknory