Kara Panter 2: Daniel Kaluuya Neden Sonsuza Kadar Wakanda’da Değil?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T12:58:56 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T12:59:23 Black Panther 2’nin yönetmeni Ryan Coogler, Daniel Kaluuya’nın W’Kabi’sinin Wakanda Forever’da neden görünmediğini ele aldı. 2018 yapımı Kara Panter’in uzun zamandır beklenen devamı olan Kara Panter: Wakanda Forever nihayet sinemalarda. Spoiler içermeyen incelememizi buradan okuyabilirsiniz. Marvel Sinematik Evreninde T’Challa’yı oynayan ve 2020’de vefat eden Chadwick Boseman’ın vefatının […]

Kara Panter 2: Daniel Kaluuya Neden Sonsuza Kadar Wakanda’da Değil?

Yayınlanan: 2022-11-11T12:58:56

Güncellenmiş: 2022-11-11T12:59:23

Black Panther 2’nin yönetmeni Ryan Coogler, Daniel Kaluuya’nın W’Kabi’sinin Wakanda Forever’da neden görünmediğini ele aldı.

2018 yapımı Kara Panter’in uzun zamandır beklenen devamı olan Kara Panter: Wakanda Forever nihayet sinemalarda. Spoiler içermeyen incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Marvel Sinematik Evreninde T’Challa’yı oynayan ve 2020’de vefat eden Chadwick Boseman’ın vefatının ardından devam filmi ertelenmişti.

Ancak devam filminde eksik olan başka bir karakter daha var: Daniel Kaluuya’nın W’Kabi’si, peki o nerede?

Black Panther 2: Wakanda Forever’da Daniel Kaluuya nerede?

Ryan Coogler’a göre Daniel Kaluuya’nın W’Kabi’si Kara Panter 2’de yer almıyor çünkü onun karakteri “kovulmuş”.

ile bir röportajda CinemaBlend, yönetmen dedi ki: “Bu harika bir soru. Temelde sürgün edildi, ama eğer mantıklıysa, yine de Wakanda’nın sınırları içinde. Hala hayatta olduğuna atıfta bulunan bir satır.”

Temmuz ayında Kaluuya’nın Wakanda Forever’daki rolünü tekrar etmeyeceğine dair haberler çıktı ve bu kararın Jordan Peele’nin Nope’u ile çakışmaların zamanlanmasına bağlı olduğu bildirildi.

Ile konuşmak Çeşitlilik Fragman düştükten sonra Kaluuya ayrıca şunları söyledi: “Hikaye için en iyisi, film için en iyisi. Bunun için heyecanlıyım. İzlemek için heyecanlıyım.”

O da söyledi ET Çevrimiçi: “Aşk bu dostum, ama aynı zamanda bazı şeyler duydum ve biliyorum ki Çad’a inanılmaz, inanılmaz, inanılmaz bir hizmet yapacaklar, bu yüzden gerçekten umurumda olan şey bu. İzlemek için sabırsızlanıyorum.”

Kara Panter’e geri dönerseniz, W’Kabi, Ulysses Klaue’nin (Andy Serkis) cesediyle Wakandan sınırını geçtikten sonra Killmonger’ı (Michael B. Jordan) destekleyerek T’Challa’ya ihanet etti. İlk film, en son Okoye (Danai Gurira) ile karşı karşıya geldiğinde görüldüğü için eylemlerinin cezasını asla ele almadı.

Kara Panter: Wakanda Forever şimdi sinemalarda.

Aşağıdaki Kara Panter 2 kapsamımızın daha fazlasını kontrol edebilirsiniz:

Dexerto’nun 3 yıldızlı film incelemesi | T’Challa MCU’da nasıl ölüyor? | Yeni Kara Panter kim? | Kredi sonrası sahne var mı? | Riri Williams açıkladı | Namor açıkladı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow