Kaydolduğunuzda Katılabileceğiniz En İyi Sunucular

Mastodon, şu anda mevcut olan tüm sunucuları kendi sitesinde listeler. resmi internet sitesive aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kategori var. Sunucuların çoğu İngilizce’dir, ancak İngilizce’nin bir numaralı dil olmadığı bölgeye özgü ağlar vardır. Kaydolmadan önce bunu kontrol ettiğinizden emin olun. Kategoriler Genel, Bölgesel, Teknoloji, LGTBQ+, Müzik, Oyun, Sanat, Kürklü, Aktivizm ve Yiyecekleri içerir. Orada herkes …

Kaydolduğunuzda Katılabileceğiniz En İyi Sunucular

Mastodon, şu anda mevcut olan tüm sunucuları kendi sitesinde listeler. resmi internet sitesive aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kategori var. Sunucuların çoğu İngilizce’dir, ancak İngilizce’nin bir numaralı dil olmadığı bölgeye özgü ağlar vardır. Kaydolmadan önce bunu kontrol ettiğinizden emin olun. Kategoriler Genel, Bölgesel, Teknoloji, LGTBQ+, Müzik, Oyun, Sanat, Kürklü, Aktivizm ve Yiyecekleri içerir. Orada herkes için bir şeyler var. Çok sayıda sunucu olması durumunda, basitçe bir hesap oluşturamazsınız; katılmak için istekte bulunmanız ve onay için beklemeniz gerekir.

Genel kategorisi altında, en popüler sunuculardan biri mastodon.online. Yeni kullanıcıların genel sohbet cephesi ve merkezi ile katılması için iyi bir yer. Sunucunun kurallarına göre, toksik davranışları kesinlikle yasaklayarak şu anda Twitter ile ilgili bazı sorunlardan kaçınmaya istekli görünüyor. Benzer ve dikkate değer sunucular şunları içerir: mstdn.sosyal ve Toot.site.

İklim bilincine sahip kullanıcılar kontrol etmeli mastodon.green takip edecek benzer düşünen kullanıcıları bulmak için. Metal müzikle ilgileniyorsanız, metalhead.clubve çılgın övgüleri metal konserlerine tercih ediyorsanız, ravenation.club. STEM meraklıları, dahil olmak üzere pek çok şey bulacaklar. qoto.org ve matematik.xyz. LGBTQ+ topluluğunun üyeleri ve müttefikleri kesinlikle kontrol etmeli eldtitch.cafe ve pettingzoo.com, her ikisi de konuksever topluluklar gibi görünüyor. Fandomla ilgileniyorsanız ve en sevdiğiniz medya hakkında konuşmayı seviyorsanız, fandom.bahçe sizin için doğru yer olabilir.

Teknory