Kim Kardashian, tartışmalı bir şekilde “yok edildikten” sonra Kanye hayranlarına seslendi…

4 Kasım 2022, 15:41 “Çay, bu kıyafetlerden biri [Kanye] tarz ve seçtik… Birlikte olsaydık, bunun dünyanın en havalı kıyafeti olduğunu düşünürdünüz.” Kim Kardashian var VARDI o – resmen! – bu yılın başlarında kavrulmuş alev kıyafeti hakkında memler ve yorumlarla. Hulu’da Kardashianlar Kim, daha önce kıyafetlerini seçen ve ona stil veren eski kocası Kanye West’in etkisi …

Kim Kardashian, tartışmalı bir şekilde “yok edildikten” sonra Kanye hayranlarına seslendi…

4 Kasım 2022, 15:41

“Çay, bu kıyafetlerden biri [Kanye] tarz ve seçtik… Birlikte olsaydık, bunun dünyanın en havalı kıyafeti olduğunu düşünürdünüz.”

Kim Kardashian var VARDI o – resmen! – bu yılın başlarında kavrulmuş alev kıyafeti hakkında memler ve yorumlarla.

Hulu’da Kardashianlar Kim, daha önce kıyafetlerini seçen ve ona stil veren eski kocası Kanye West’in etkisi olmadan moda dünyasında kendini bulma konusunda açıldı.

Kim’in yeni keşfedilen moda bağımsızlığı, onun farklı görünümleri, titreşimleri, silüetleri ve aradaki her şeyi denediğini gördü. Ama insanlar olmuştur çok Kim’i ‘Kanye’nin standartlarına’ uygun bulmadıklarını düşündükleri kendine has bir kıyafetle dışarı çıktığında çabucak kızartıyorlar. (Kanye, daha önce Kim’e, kendisinin tasarlamadığı bir kıyafet giydikten sonra Marge Simpson’a benzediğini söylemişti.)

Şimdi, Kim, dizinin son bölümündeki kredilerden sonra ortaya çıkan komik bir rantla bu eleştirmenleri yırttı. Kardashianlar. Bir kıyafet yüzünden sosyal medyada sürüklendikten sonra Kim, onu gerçekten şekillendirenin Kanye olduğunu açıkladı.

DEVAMINI OKU: Kim Kardashian, Kanye West’in kendisinin yapmadığı bir kıyafeti giydikten sonra “kariyerinin bittiğini” söylediğini söyledi.

Kim Kardashian hayranlarına saldırdı

Kim Kardashian, alev kıyafeti yüzünden onu “yok eden” hayranlarına saldırıyor.

Resim: Disney+


Bölümde, hayranlar Kim’in öğle yemeğine Kourtney ve Khloe ile kırmızı ve siyah alev kıyafeti içinde tepeden tırnağa (tam anlamıyla) giyinmiş olarak geldiğini görüyorlar. Kourtney, Kim’in görünüşüne hemen iltifat ediyor ve onu “muhteşem bir kıyafet” olarak nitelendiriyor, Khloe ise “Aman tanrım” diyor.

Bu sahne Nisan 2022’de çekildi ve Kim’in enstantaneleri internette dolaştıktan sonra, yıldız sosyal medyadaki insanlar tarafından kesinlikle kavruldu.

İnsanlar onu alev baskılı gömleklere düşkünlüğüyle ünlü ünlü şef Guy Fieri ile karşılaştırdı. Diğerleri onun Elastigirl’e benzediğini söyledi. İnanılmazlar. Hatta bir kişi tweet attı: “Ateşli bir Cheetos çantasına benzeyen yetişkin bir kadın.”

Kıyafetiyle ilgili bu memler ve eleştiriler arasında, Kanye’nin stilisti olmaya, görünüşünü ‘onaylamaya’ ve ona ve stil ekibine “umutsuzca” ihtiyaç duydukları “yardımı” sağlamaya hala müsait olup olmadığını soran yüzlerce yorum vardı.

7 ay oldu, Kardashianlar‘ TV zaman çizelgesi şimdi bu olayları yakaladı ve Kim bu gölgeli yorumları doğrudan ele alıyor.

Kim Kardashian'ın alev kıyafeti sosyal medyada insanlar tarafından kavruldu

Kim Kardashian’ın alev kıyafeti sosyal medyada insanlar tarafından yakıldı.

Resim: Disney+


Kredi sonrası bir sahnede Kim, doğrudan kameraya konuşuyor ve cesur kıyafeti giyerek dışarı çıktıktan sonra internetin onu “yok etmesine” atıfta bulunuyor.

“Herkesin hakkında konuşmak istediği bu alev kıyafeti hakkında bir şey söylememe izin verin ve internette beni mahvetti ve ‘Haha, işte böyle oluyor, biliyorsun, Kanye ile birlikte olmamak. Kanye kıyafetleri bitmiş olmalı…” dedi Kim.

Devam etti: “Çay, bu kıyafetlerden biri. o tarz ve seçilmiş. Yani siz bunu bilseydiniz ve birlikte olsaydık, bunun en son olduğunu düşünürdünüz. en havalı dünyadaki kıyafeti.”

Konuşmasını bitiren Kim, “Herkes çok kahrolası kararsız!” diye ekledi. Kamera dışında, bir yapımcı Kim’e “bu jeneriğin içinde olabilir mi” diye sorar ve Kim “kesinlikle!” diye cevap verir.

İşte orada. BT oldu Kanye “onaylı” bir kıyafet. Ve artık hepimiz hayatımıza devam edebiliriz.

Teknory