Kötü performans sergileyen Steve Lacy, bir nesne tarafından vurulduktan sonra bir hayranının kamerasını kırar…

25 Ekim 2022, 15:53 ​​| Güncelleme: 26 Ekim 2022, 15:28 Viral TikToks yanlışlıkla Steve Lacy’nin New Orleans konserinde bir hayranının telefonunu kırdığını iddia etti. Steve Lacy, hit şarkısı ‘Bad Habit’in performansı sırasında bir nesneye çarptıktan sonra New Orleans’taki gösterisini durdurdu. Bu yılın başlarında, ‘Kötü Alışkanlık’ TikTok’ta viral bir ses haline geldi ve ardından Billboard Hot …

Kötü performans sergileyen Steve Lacy, bir nesne tarafından vurulduktan sonra bir hayranının kamerasını kırar…

25 Ekim 2022, 15:53 ​​| Güncelleme: 26 Ekim 2022, 15:28

Viral TikToks yanlışlıkla Steve Lacy’nin New Orleans konserinde bir hayranının telefonunu kırdığını iddia etti.

Steve Lacy, hit şarkısı ‘Bad Habit’in performansı sırasında bir nesneye çarptıktan sonra New Orleans’taki gösterisini durdurdu.

Bu yılın başlarında, ‘Kötü Alışkanlık’ TikTok’ta viral bir ses haline geldi ve ardından Billboard Hot 100 listesinin zirvesine fırladı ve Harry Styles’ın 15 haftalık saltanatını ‘As It Was’ ile sonlandırdı.

Tekliyi Steve’in eleştirmenlerce beğenilen ikinci albümü izledi. İkizler Hakları. Bundan önce Steve, hip-hop kolektifi Odd Future’ın bir dalı olan The Internet’te gitarist olarak başarıya ulaşmıştı.

Bir nesne tarafından vurulmasına rağmen, Steve, New Orleans şovundaki durumu nasıl ele aldığı konusunda internette biraz kızgınlık yaşıyor.

Steve Lacy

Steve Lacy.

Resim: Getty / Twitter: @10031905fc


Performansı sırasında, bir hayranının sahnede bacağına çarpan bir nesneyi fırlatması üzerine Steve öfkesini kaybetti. Steve o kadar sinirlendi ki şarkıyı durdurdu ve hayrandan tek kullanımlık kameralarını istedi, ancak ardından kamerayı sahnenin zeminine fırlatarak parçaladı.

Olay o zamandan beri TikTok’ta viral hale geldi ve birçoğu Steve’i bir hayranın telefonu olduğuna inandıkları şeyi parçaladığı için çağırdı.

Gösteriden bir viral TikTok yanlışlıkla şunu iddia etti: Steve bir hayranının telefonunu kırdı sahnede vurulduktan sonra başka bir viral TikTok sahneden indiğini ve geri dönmediğini iddia etti. Ancak konserdeki diğer videolar bu iki iddiayla çelişiyor.

Aşağıdaki videolarda Steve’in bir telefondan değil, bir fandan kullanılıp atılan bir kamera gibi görünen bir şeyi çektiği görülüyor. Aynı hesap tarafından yanlışlıkla telefon olduğunu iddia eden başka bir TikTok videosunda Steve, performansını bitirmek için sahneye geri dönüyor ve seyirciye ne olduğunu açıklıyor.

Steve’e göre, nesne tarafından vurulmak, onu müziğini icra etmek için ihtiyaç duyduğu “meditatif” durumdan çıkardı ve vurulmanın kendisini sinirli hissettirdiğini kabul etti.

Videolardan, Steve’e cismi atan fanın, tek kullanımlık kamerasını kıran fanla aynı olup olmadığını doğrulayamadık. Steve sahneye döndüğünde, “hepsi aşktı” diyerek fanı kasten seçtiğini ama “anda cezalandırılmaları gerektiğini” söyledi.

GÜNCELLEME: Steve Instagram’da bir açıklama yaptı (25/10)

Şöyle yazdı: “Şovlarım cehennem gibi eğlenceliydi! Bana tek kullanımlık kameralar atmayan ve sadece bir vibe yakalamak ve bağlantı kurmak için gelen insanlara sesleniyorum ???? Dün gece nola’da gerçekten iyi vakit geçirdim. Kalabalıktaki o kadar çok insanla bağlantım var-olumsuz bir şey olduğunda kayboluyor.Kimseye bir özür borçlu olduğumu düşünmüyorum-belki daha iyi tepki verebilirdim?Tabii.her zaman.Ben bir hayat öğrencisiyim.ama ben’ Ben gerçek duygulara ve gerçek tepkilere sahip gerçek bir insanım. Ben bir ürün ya da robot değilim. Ben insanım. Bu gösterilerde her şeyimi vermeye devam edeceğim. Lütfen kendinize ve başkalarına saygı ile gelin lütfen teşekkür ederim sizi seviyorum”

Teknory