Kovulan Twitter Yöneticileri Elon Musk ile Uzun, Çirkin Bir Savaşla Karşı Karşıya Uyardı

Davalar nadiren ucuz olsa da, eski Twitter yöneticilerini mahkeme salonuna sürüklemek, düşündüğünüz gibi caydırıcı bir faktör olmayabilir. Aslında, Zambrano, Musk’ın bunun için maliyetinin – normal dava standartlarına göre önemli olsa bile – yine de altın paraşüt ödemelerinin ulaşacağının sadece bir kısmını oluşturacağını söylüyor. Zambrano, “En kötü senaryoda, Musk 1 milyon dolarlık bir yasal sekmeye bakıyor …

Kovulan Twitter Yöneticileri Elon Musk ile Uzun, Çirkin Bir Savaşla Karşı Karşıya Uyardı

Davalar nadiren ucuz olsa da, eski Twitter yöneticilerini mahkeme salonuna sürüklemek, düşündüğünüz gibi caydırıcı bir faktör olmayabilir. Aslında, Zambrano, Musk’ın bunun için maliyetinin – normal dava standartlarına göre önemli olsa bile – yine de altın paraşüt ödemelerinin ulaşacağının sadece bir kısmını oluşturacağını söylüyor.

Zambrano, “En kötü senaryoda, Musk 1 milyon dolarlık bir yasal sekmeye bakıyor olabilir” diyor. “Musk, stratejik olarak, bu çalışanların muhtemelen ödemelere borçlu olduğu parayı azaltmak için yüz binlerce dolar yasal ücretler harcayacak. sadece bunu halletmek ve biraz para almak için.”

Twitter satın alma işlemi nispeten hızlı bir şekilde tamamlanmış olsa da, Musk’ın sosyal medya şirketinde kontrolü ele geçirmek için hızla devreye girmesiyle – kollarında bir lavabo ile – eski yöneticilerle bir dava çok daha uzun bir mesele olurdu. Aslında, Zambrano, temyiz incelemesinin ardından üç ila beş yıl arasında uzayabileceğini tahmin ediyor. Sonunda, her şey en sabırlı olana gelebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow